Kliendid reisikogemustest

Meiega reisinud kliendid räägivad

Riina J.

Otsisin reisi pikalt, aga otsustasin võtta Go Travelist, sest reisikonsultant Marek Unt oli kõige abivalmim. Ta viitsis kuulata, mida soovin ja mis hinnas võiks olla. Ta oli tõesti vist esimene, kes nii asjaga kaasas oli ega võtnud mind kui järjekordset tellimust, vaid mõtles kaasa minu mätta otsast.

Riina J.
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Peale kogemust ühe teise reisifirmaga oli teie reisibüroo esindajaga reisipakkumise kohta info saamine ja lepinguni jõudmine väga meeldiv kogemus! Ei tekkinud tunnet, et kliendiga manupuleeritaks või et oled nagu konveierteenindusel jms.

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Piret Põldoja

Go Traveli reisikonsultant Anna-Liisa Krönström aitas korraldada minu puhkuse Mauritiusel. Reis läks väga ladusalt! Mauritius on väga ilus saar. Turkish Airlines on vist parim, millega sõitnud olen (sh Qantas, Emirates jne) – tõsiselt hea teenindus ja mugav! Hotell oli samuti väga ilus, tuba ilus ja puhas. Hotelli ainusaks miinuseks oli kohati päris kehv teenindus, mis ka hotelli hinda alla tõmbab. Ja hotelli kohta soovitus, et koha peal süüa seal oli kallis, tasuks vaadata täistoitlustupaketti, ilmselt tuleks see kokkuvõttes odavam. Ilmaga oli nii, et neil käibki seal jaanuaris 5 minuti kaupa vihmapilvi üle ja siis tuleb jälle päike, selline vahelduv pilvisus nagu … loe edasi

Piret Põldoja
Heili Viikholm

Täname Teid selle uskumatult toreda reisi eest “Serk ABBA eri”. See oli minu ammune unistus ja kui nägin seda pakkumist, siis ei uskunud oma silmi. Kas tõesti! Nagu ikka juhtub, ei ole pereliikmed alati huvitatud ja seega koos sõbrannaga kaasasime noori töökaaslasi, kes ei olnud ABBA fännid. Kuid asi muutus ja ka nemad nautisid nii muuseumi, mis oli väga huvitavalt üles ehitatud, kui ka kogu reisi. Ostsid ka ABBA plaate jm suveniire. Peamine, et nad jäid väga, väga rahule. Meeldis soe vastuvõtt Eesti majas ja linnaekskursioon,mida viis läbi põhjalik ja meeldiv giid Rita. Ka laeval toimunud avalöök-pidulik õhtusöök, mida juhatas … loe edasi

Heili Viikholm
Ene Rästa ja Ingrid Eylandt-Kuure

Käisime Go Traveliga ABBA-teemalisel Rootsi reisil ja oli väga tore reis! Kõik sujus kenasti ja meie linnaekskursiooni giid Rita oli lihtsalt suurepärane. Oleme väga rahul, tänud!

Ene Rästa ja Ingrid Eylandt-Kuure
Hedy Heinmets

Jõudsime nädalavahetusel reisilt tagasi, jäime väga rahule. Kogu personal oli väga meeldiv ja abivalmis, söögivalik oli lai, lastele korraldati erinevaid mänge. SUUR AITÄH suurepärase reisi eest! Kui taas reisiplaanid päevakorda tulevad, siis tean, kelle poole pöörduda. 🙂

Hedy Heinmets
Terje Täpsi

Olen Go Traveliga teinud kolm ülimalt vahvat rühmareisi ja mitte kunagi ei taha koju tulla! Olime väga-väga rahul nii viimase reisiga kui ka muidu. Paljud meie grupis juba tunnevad üksteist ja nüüd seikleme nagu koos vanade tuttavatega. Olen käinud Go Traveliga Inglismaal, Türgis ja Iirimaal ja loodan, et uued reisid tulevad sama nauditavad.

Terje Täpsi
Silja E.

Go Traveli reisikonsultandi poolt oli tugi kenasti kogu aeg olemas. Eelmine kord teises büroos oli meil konsultant, kes kohe üldse ei tahtnud suhelda – ajasin teda ise taga. Go Travelis aga läks kogu reisiplaneerimine väga ladusalt.

Silja E.
Anastassia Kukanova

Käisime Go Travelist tellitud reisiga augusti lõpus Kreeta saarel pulmareisil. Meil oli väga sõbralik ja tore teenindaja Julia, kes aitas meil kiiresti leida seda, mida otsisime. Valisime hotelli Aldemar Knossos: väga hea hotell oli, super merevaatega. Jäime pulmareisiga väga rahule!

Anastassia Kukanova
Heleri Pent

Olen kasutanud Go Traveli teenuseid juba aastaid ning tänu nende kiirele ja personaalsele suhtumisele ning imelisele koostööle olen ka oma sõbrad nende juurde juhatanud. Isegi kui vaja ainult reisikindlustust, siis saab alati parima pakkumise just läbi Go Traveli.  Olen kasutanud Go Traveli teenuseid, reisides Marokosse, Kreekasse, Rootsi, Brüsselisse, Türki ning alati saanud isiklikku soovitusi nii sihtkoha, lennupiletite ja hotelli valiku kui vaatamisväärsuste osas. Minu absoluutne lemmik reisikonsultant on Liis ja ma väga loodan, et ta on seal veel väga kaua. 🙂

Heleri Pent
Maarja Lipp

Tänan väga reisikonsultant Liis Heina, kelle abiga saime kogeda imelist puhkust Kreetal. Oleme varem ka reisinud ja sai seegi kord võetud erinevaid pakkumisi teistelt büroodelt, aga tänu tema abivalmidusele, koostöövalmidusele ja meeldivale suhtlusele sai tehtud õige valik nii riigi, piirkonna, hotelli kui ka sobiva aja suhtes. Ta leidis paljude seast just meile sobiva hotelli ja täitis kõik meie soovid, vastas kiiresti meilidele ja oli igati abiks. Kõik sujus suurepäraselt ja oleme kogu perega ülirahul. Kindlasti soovitan teda ja Go Travelit ka teistele tuttavatele ja uue reisi planeerimisel juba teame, kelle poole pöörduda. Suur tänu ja jõudu, jaksu edaspidises töös!

Maarja Lipp
Kerly Tosvel

Sooviksin edastada kiidusõnad Go Traveli reisikonsultandi Raili Läätsi suurepärase teeninduse kohta. Tänan teda väga kogu abi eest Dubai reisi broneerimisel, kus tuli kiirelt reageerida juba reisi broneerimise soovile ja veelgi enam järgnevatele „väljakutsetele“. Raili aitas leida kliendile parimad lahendused ja parimad tingimused, kellaajast ning nädalapäevast olenemata ning oli seejuures alati ääretult abivalmis ning positiivne! Alati on meeldiv saada hea teeninduse osaliseks, kuid see ületas kõik ootused. Suur tänu!

Kerly Tosvel
Kaspar Tall

Soovin tänada meeldiva koostöö eest reisikonsultant Raili Läätsa! Reis Fuerteventurale oli ülitore ja ilma tõrgeteta. Suur tänu Railile nõuannete eest ja ilusat algavat jõuluaega! 🙂

Kaspar Tall
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Minu lennupiletitega tegeles Ülle ja üle pika aja oli mul väga meeldiv kogemus eksperdiga. Ülle oli abivalmis ja kannatlik ning püüdis leida erinevaid võimalusi. Suur tänu.  

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Kui tarvis infot, hinnangut ja soovitusi reisi kohta, siis on õige pöörduda spetsialisti poole, mida ma tegin. Ja olen tänulik, et Eve Paju võttis ühendust ja selgitas oma kogemuse põhjal, kuidas ja millal on võimalik soodsamalt reisida. Hindan, et minuga tegeleti personaalselt ja pakuti võimalusi. Tänan.  

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Kõikidest reisifirmadest kõige kiirema vastamisega. Tunda on, et sinust hoolitakse ja tahetakse kliendile tema võimaluste piires teha parim pakkumine. Soovin personaalselt tänada Railit ja Lilit Tallinna kontorist. Tehes Liliga koostööd saan alati olla kindel ja tekkinud on usaldus. Edu firmale ja kindlasti soovitan oma sõpradele. Aitäh!  

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Minu teenindajaks oli Eve Paju ning soovin teda kiita väga kiire ja professionaalse tagasiside eest. Vastus minu päringule tuli esiteks loetud tundidega ning kui mul tekkis lisaküsimusi, oli Eve nii hea, et helistas mulle, et teatada Go Traveli sooduspakkumisest, mis kestis ainult just september 2016 lõpuni. Kahjuks ei saanud seda pakkumist vastu võtta, kuna otsustama oleks pidanud liiga kiiresti. Lisaks kiirele tagasisidele andis Eve meile mitu paketti, mille vahel valida, ning veelgi enam – helistades täpsustas valikus olevate hotellide tingimusi siiralt ja ausalt. Tänu Evele soovitan Go Travelit ka teistele sõpradele ning ka edaspidi kasutan ja usaldan Go Travelit. Siit … loe edasi

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Meie reisikonsultandiks on Eve Paju. Ei oska ette kujutada lahkemat ja vastutulelikumat inimest, on aidanud meid kõigis küsimustes, selgitab selgelt ja kannatlikult kõike mida küsid, harva olen Eestis sellise kohtlemise osaliseks saanud, nii et suur tänu.  

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Väga kiire ja professionaalne vastus päringule. Põhjalikum kui teistel portaalidel (sain infot millal oleks kõige parem valitud sihtkohta külastada).  

Anonüümne klient tagasisideküsitluses