Kliendid reisikogemustest

Meiega reisinud kliendid räägivad

Kati Piller

Meie Fääri saarte reis oli väga tore: imeilus loodus, tore seltskond, kaasahaarava ja huvitava jutuga giid! Fääri saarte pidustustustest osasaamine oli samuti vahva, lisaks sellele veel kosutavalt värske õhk! Suured tänud!

Kati Piller
Kaja Erik

Olen Teie firma teenust korduvalt kasutanud ja eelnevalt väga rahule jäänud. Seekord pean isiklikult tänama Marek Unti, väga meeeldiv ja kiire kliendi soovidele reageerimine, paindlikus ja valikute pakkumine. Avaldan siirast tänu! Töö teeninduses on raske, kliendid on erinevad oma soovide, tujude, nõudmiste ja õigustega. Tegelikult on mul piinlik, et pole Teid enne tänanud, aga seekord soovin siiralt edu ja rahulikku meelt. Vajame kõik kiitust ja tähelepanu.

Kaja Erik
Maarja Lipp

Tänan väga reisikonsultant Liis Heina, kelle abiga saime kogeda imelist puhkust Kreetal. Oleme varem ka reisinud ja sai seegi kord võetud erinevaid pakkumisi teistelt büroodelt, aga tänu tema abivalmidusele, koostöövalmidusele ja meeldivale suhtlusele sai tehtud õige valik nii riigi, piirkonna, hotelli kui ka sobiva aja suhtes. Ta leidis paljude seast just meile sobiva hotelli ja täitis kõik meie soovid, vastas kiiresti meilidele ja oli igati abiks. Kõik sujus suurepäraselt ja oleme kogu perega ülirahul. Kindlasti soovitan teda ja Go Travelit ka teistele tuttavatele ja uue reisi planeerimisel juba teame, kelle poole pöörduda. Suur tänu ja jõudu, jaksu edaspidises töös!

Maarja Lipp
Heleri Pent

Olen kasutanud Go Traveli teenuseid juba aastaid ning tänu nende kiirele ja personaalsele suhtumisele ning imelisele koostööle olen ka oma sõbrad nende juurde juhatanud. Isegi kui vaja ainult reisikindlustust, siis saab alati parima pakkumise just läbi Go Traveli.  Olen kasutanud Go Traveli teenuseid, reisides Marokosse, Kreekasse, Rootsi, Brüsselisse, Türki ning alati saanud isiklikku soovitusi nii sihtkoha, lennupiletite ja hotelli valiku kui vaatamisväärsuste osas. Minu absoluutne lemmik reisikonsultant on Liis ja ma väga loodan, et ta on seal veel väga kaua. 🙂

Heleri Pent
Maret

Tahan edasi öelda meie tänu suurepärase Vietnami reisi eest! Kõik oli nii hästi, et raske kuivade sõnadega edasi anda. Eriline tänu muidugi meie grupijuhile Kajale ning kohalikule reisibüroole Phoenixs Voyages. Paremini organiseeritud ning ka läbi viidud reisi pole siiani kohanud. Kindlasti pakkuge seda reisi ka edaspidi. Isiklikult meie tahaks kindlasti sinna kanti veel minna, kuigi jah, mitte just järgmisel aastal.

Maret
Kerly Tosvel

Sooviksin edastada kiidusõnad Go Traveli reisikonsultandi Raili Läätsi suurepärase teeninduse kohta. Tänan teda väga kogu abi eest Dubai reisi broneerimisel, kus tuli kiirelt reageerida juba reisi broneerimise soovile ja veelgi enam järgnevatele „väljakutsetele“. Raili aitas leida kliendile parimad lahendused ja parimad tingimused, kellaajast ning nädalapäevast olenemata ning oli seejuures alati ääretult abivalmis ning positiivne! Alati on meeldiv saada hea teeninduse osaliseks, kuid see ületas kõik ootused. Suur tänu!

Kerly Tosvel
Heili Viikholm

Täname Teid selle uskumatult toreda reisi eest “Serk ABBA eri”. See oli minu ammune unistus ja kui nägin seda pakkumist, siis ei uskunud oma silmi. Kas tõesti! Nagu ikka juhtub, ei ole pereliikmed alati huvitatud ja seega koos sõbrannaga kaasasime noori töökaaslasi, kes ei olnud ABBA fännid. Kuid asi muutus ja ka nemad nautisid nii muuseumi, mis oli väga huvitavalt üles ehitatud, kui ka kogu reisi. Ostsid ka ABBA plaate jm suveniire. Peamine, et nad jäid väga, väga rahule. Meeldis soe vastuvõtt Eesti majas ja linnaekskursioon,mida viis läbi põhjalik ja meeldiv giid Rita. Ka laeval toimunud avalöök-pidulik õhtusöök, mida juhatas … loe edasi

Heili Viikholm
Riina J.

Otsisin reisi pikalt, aga otsustasin võtta Go Travelist, sest reisikonsultant Marek Unt oli kõige abivalmim. Ta viitsis kuulata, mida soovin ja mis hinnas võiks olla. Ta oli tõesti vist esimene, kes nii asjaga kaasas oli ega võtnud mind kui järjekordset tellimust, vaid mõtles kaasa minu mätta otsast.

Riina J.
Piret Põldoja

Go Traveli reisikonsultant Anna-Liisa Krönström aitas korraldada minu puhkuse Mauritiusel. Reis läks väga ladusalt! Mauritius on väga ilus saar. Turkish Airlines on vist parim, millega sõitnud olen (sh Qantas, Emirates jne) – tõsiselt hea teenindus ja mugav! Hotell oli samuti väga ilus, tuba ilus ja puhas. Hotelli ainusaks miinuseks oli kohati päris kehv teenindus, mis ka hotelli hinda alla tõmbab. Ja hotelli kohta soovitus, et koha peal süüa seal oli kallis, tasuks vaadata täistoitlustupaketti, ilmselt tuleks see kokkuvõttes odavam. Ilmaga oli nii, et neil käibki seal jaanuaris 5 minuti kaupa vihmapilvi üle ja siis tuleb jälle päike, selline vahelduv pilvisus nagu … loe edasi

Piret Põldoja
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Siiani ainuke Teie poolt aidatud reis oli sel aastal Kreeta-reis, mis oli suurepärane. Arvestades seda kogemust, on paika pandud ka järgmine reis tuleval aastal. Väga meeldiv kogemus on ka Teie töötaja Age Põderiga!

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Hedy Heinmets

Jõudsime nädalavahetusel reisilt tagasi, jäime väga rahule. Kogu personal oli väga meeldiv ja abivalmis, söögivalik oli lai, lastele korraldati erinevaid mänge. SUUR AITÄH suurepärase reisi eest! Kui taas reisiplaanid päevakorda tulevad, siis tean, kelle poole pöörduda. 🙂

Hedy Heinmets
Terje Täpsi

Olen Go Traveliga teinud kolm ülimalt vahvat rühmareisi ja mitte kunagi ei taha koju tulla! Olime väga-väga rahul nii viimase reisiga kui ka muidu. Paljud meie grupis juba tunnevad üksteist ja nüüd seikleme nagu koos vanade tuttavatega. Olen käinud Go Traveliga Inglismaal, Türgis ja Iirimaal ja loodan, et uued reisid tulevad sama nauditavad.

Terje Täpsi
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Mees lapsega reisis läbi teie firma ja jäi väga rahule. Üldiselt hinna ja kvaliteedisuhe on paigas olnud. Loodame, et edaspidigi Reis oli Hurgadasse märtsi lõpp, aprilli algus. Tore klienditeenindaja, oskas pakkuda, arutleda, parimat võimaluselt soovitada.

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Sain väga kiiresti oma päringule vastuse, isegi palju kiiremini kui oleksin julgenud oodata. Reisikonsultant Lili Ulm oli väga sõbralik ja aitas sobiva reisi valiku juures. Kindlasti soovitan ja kõik jättis mulle väga professionaalse ja kliendisõbraliku mulje. Reiside ja hinnaklasside valik suur ja igaüks saab valida endale midagi sobivat 🙂 Aitäh Teile!

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Silja E.

Go Traveli reisikonsultandi poolt oli tugi kenasti kogu aeg olemas. Eelmine kord teises büroos oli meil konsultant, kes kohe üldse ei tahtnud suhelda – ajasin teda ise taga. Go Travelis aga läks kogu reisiplaneerimine väga ladusalt.

Silja E.
Ene Rästa ja Ingrid Eylandt-Kuure

Käisime Go Traveliga ABBA-teemalisel Rootsi reisil ja oli väga tore reis! Kõik sujus kenasti ja meie linnaekskursiooni giid Rita oli lihtsalt suurepärane. Oleme väga rahul, tänud!

Ene Rästa ja Ingrid Eylandt-Kuure
Anastassia Kukanova

Käisime Go Travelist tellitud reisiga augusti lõpus Kreeta saarel pulmareisil. Meil oli väga sõbralik ja tore teenindaja Julia, kes aitas meil kiiresti leida seda, mida otsisime. Valisime hotelli Aldemar Knossos: väga hea hotell oli, super merevaatega. Jäime pulmareisiga väga rahule!

Anastassia Kukanova
Anonüümne klient tagasisideküsitluses

Vastused sain kiirelt oma küsimustele. Minu isiklik reisikonsultant oli väga abivalmis ja lahke mind aitama. Ei oldud pealetükkiv. Sain vägagi konkreetsed vastused oma küsimustele. Siiani parim reisibüroo, millega olen tegemist teinud. Kiire, selge ja viisakas teenindus! Aitäh!

Anonüümne klient tagasisideküsitluses
Kaspar Tall

Soovin tänada meeldiva koostöö eest reisikonsultant Raili Läätsa! Reis Fuerteventurale oli ülitore ja ilma tõrgeteta. Suur tänu Railile nõuannete eest ja ilusat algavat jõuluaega! 🙂

Kaspar Tall