Bürood ja kontaktid

Go Traveli Balti jaama büroo

asume Jaamahoone II korrusel Selveri kohal
Toompuiestee 37, 10149 Tallinn

avatud E–R kl 9–17

Tulenevalt koroonaviiruse jätkuvast levikust oleme avatud vaid E ja N kl 9–17.

Muul ajal oleme Sinu jaoks aktiivselt olemas nii telefonis kui e-kirjas!

Tel (+372) 6 310 147
baltijaam@gotravel.ee

Viisade alane nõustamine

NB! Viisateenust pakume ainult koos Go Travelist ostetud reisiteenusega.
Tel (+372) 6 310 133 (Tallinn)
Tel (+372) 6 310 225 (Tartu)
viisa@gotravel.ee

 

Lili Ulm
reisikonsultant
6 310 147
lili.ulm@go.ee


Go Traveli Tartu büroo

Kaluri 2 (VI korrus)
51004, Tartu

avatud: E–R 10–17

Tulenevalt koroonaviiruse jätkuvast levikust oleme ajutiselt avatud vaid E ja N kl 10–17.

Muul ajal oleme Sinu jaoks aktiivselt olemas nii telefonis kui e-kirjas!

 

Tel +372 6 310 225

tartu.office@gotravel.ee

 

Evelin-100

Evelin Kõlli
büroo juhataja / vanemreisikonsultant
6 310 225
evelin.kolli@go.ee

jelena-uus

Jelena Tajokin
vanemreisikonsultant
6 310 223
jelena.tajokin@go.ee

mare

Mare Must
vanemreisikonsultant
6 310 226
mare.must@go.ee

 


Go Traveli Rakvere büroo

Tallinna 21
44311, Rakvere

avatud: E–R 9–17

Tulenevalt koroonaviiruse jätkuvast levikust oleme ajutiselt avatud vaid E ja N kl 9–17.

Muul ajal oleme Sinu jaoks aktiivselt olemas nii telefonis kui e-kirjas!

 

Tel (+372) 6 310 219; (+372) 6 310 220
rakvere.office@gotravel.ee

 

eve-paju-100x150

Eve Paju
büroo juhataja
6 310 219
eve.paju@go.ee

liisu-100x150

Liis Hein
reisikonsultant
6 310 220
liis.hein@go.ee

 


Go Traveli Jõgeva büroo

Aia 1
48306, Jõgeva

avatud: E–R 9–17

Tulenevalt koroonaviiruse jätkuvast levikust oleme ajutiselt avatud vaid E ja N kl 9–17.

Muul ajal oleme Sinu jaoks aktiivselt olemas nii telefonis kui e-kirjas!

Tel (+372) 6 310 213
jogeva.office@gotravel.ee

 


Kaja Laumets
büroo juhataja
6 310 213
kaja.laumets@go.ee

 

 


Go Traveli Viljandi esindus

Alates 01.10.2020 on meie Viljandi büroo (Arkaadia aed 5) suletud. Oleme Sinu jaoks olemas nii telefonis kui e-kirjas! 

Tööaeg: E–R 9–17

Kohtumine kokkuleppel

 

Tel 631 0228, 666 2299
viljandi.office@gotravel.ee

Pressikontakt: press@go.ee

Tagasiside teeninduse kohta: tagasiside@gotravel.ee

Ettevõtte andmed äriregistris
AS GoTravel, reg. nr 10113159
Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Merle Reinpuu
reisikonsultant
6 310 228
merle.reinpuu@go.ee

Kadi Raismaa
reisikonsultant
6 662 299
kadi.raismaa@go.ee


Go Traveli Pärnu esindus

Alates 01.10.2020 on meie Pärnu büroo (Hommiku 4) suletud. Oleme Sinu jaoks olemas nii telefonis kui e-kirjas! 

Tööaeg: E–R 9–17.

Kohtumine kokkuleppel.

 

Tel 631 0216, 631 0217
parnu.office@gotravel.ee

 

 

Ülle Laur
reisikonsultant
6 310 217
ulle.laur@go.ee

Merlin Heinlaid
reisikonsultant
6 310 216
merlin.heinlaid@go.ee

Kaire Sassi
reisikonsultant
6 310 222
kaire.sassi@go.ee