Tallinn

Go Traveli Balti jaama büroo

Jaamahoone II korrus, Selveri kohal ja Go Raili kassade kõrval
Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

avatud: E–R 9–18, L 10-17, P suletud

Tel (+372) 6 310 147
(+372) 6 310 150
(+372) 6 310 148
baltijaam@gotravel.ee

Viisade alane nõustamine
Tel (+372) 6 310 129 (Tallinn)
Tel (+372) 6 310 226 (Tartu)
viisa@gotravel.ee

 

Anders Vrager
reisikonsultant
6 310 148
anders.vrager@go.ee

Lili Ulm
reisikonsultant
6 310 147
lili.ulm@go.ee

Julia Batšinski
reisikonsultant
6 310 149
julia@go.ee

Ljudmilla Savtšenko
viisaspetsialist (Venemaa)
6 310 129
ljudmilla.savtsenko@go.ee

 

Administratsioon

e-mail: admin@gotravel.ee

Tiit Pruuli nõukogu esimees
telefon: 631 0110
e-mail: tiit.pruuli@go.ee

Andrus Rõigas tegev- ja finantsjuht
telefon: 631 0122
e-mail: andrus.roigas@go.ee

Rista Koit müügidirektor
telefon: 631 0119
e-mail: rista.koit@go.ee

Anu Vane turundusjuht
telefon: 631 0132
e-mail: anu.vane@go.ee

Age Põder partnersuhete juht
telefon: 631 0126
e-mail: age.poder@go.ee

Andra Poldov kliendisuhete juht
(lapsehoolduspuhkusel)
e-mail: andra.poldov@go.ee

Peakontori töötajad

E-mail: head.office@gotravel.ee

Anna-­Liisa Krönström tootejuht
telefon: 631 0113
e-mail: anna-liisa.kronstrom@go.ee

Kädi Pupart toote- ja turundusspetsialist
telefon: 631 0111
e-mail: kadi.pupart@go.ee

Kerli Reissaar müügiassistent
(lapsehoolduspuhkusel)
e-mail: kerli.reissaar@go.ee

Ärikliendi teenindus

e-mail: ariklient@gotravel.ee

Mariin Veetamm vanemreisikonsultant
telefon: 631 0136
e-mail: mariin.veetamm@go.ee

Kati Keba reisikonsultant
tel: 631 0114
e-mail: kati.keba@go.ee

Veera Kokka reisikonsultant
telefon: 631 0133
e-mail: veera.kokka@go.ee

Raili Lääts reisikonsultant
telefon: 631 0112
e-mail: raili.laats@go.ee

Kadri Hubelmann reisikonsultant
(lapsehoolduspuhkusel)
e-mail: kadri.hubelmann@go.ee

Sissetuleva turismi osakond

E-mail: incoming@gotravel.ee

Krista Astaševa sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0117
e-mail: krista.astaseva@go.ee

Hele Lahtvee sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0124
e-mail: hele.lahtvee@go.ee

Merylin Astover sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0118
e-mail: merylin.astover@go.ee