Tallinn

Go Traveli Balti jaama büroo

asume Jaamahoone II korrusel Selveri kohal
Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

avatud: E–R 9–17, L ja P suletud

OLEME AJUTISELT AVATUD LÜHENDATULT:

E, K ja N kl 9–17!

Teistel päevadel oleme Sinu jaoks aktiivselt olemas nii telefonis kui e-kirjas! 

Tel (+372) 6 310 147
(+372) 6 310 146
baltijaam@gotravel.ee

Viisade alane nõustamine
Tel (+372) 6 310 129 (Tallinn)
Tel (+372) 6 310 225 (Tartu)
viisa@gotravel.ee

Ettevõtte andmed äriregistris
AS GoTravel, reg. nr 10113159
Toompuiestee 37, 10133 Tallinn

Meediakontakt: press@go.ee

Lili Ulm
reisikonsultant
6 310 147
lili.ulm@go.ee

Kirsti Hinno
reisikonsultant
6 310 146
kirsti.hinno@go.ee

Peakontori töötajad

e-mail: head.office@gotravel.ee

Tiit Pruuli nõukogu esimees
telefon: 631 0110
e-mail: admin@gotravel.ee

Andrus Rõigas tegev- ja finantsjuht
telefon: 631 0122
e-mail: andrus.roigas@go.ee

Rista Koit müügidirektor
telefon: 631 0119
e-mail: rista.koit@go.ee

Age Põder partnersuhete juht
telefon: 631 0126
e-mail: age.poder@go.ee

Andra Poldov ärikliendisuhete juht
telefon: 631 0140
e-mail: andra.poldov@go.ee

Lagle Vetemäe tootejuht
telefon: 631 0113
e-mail: lagle.vetemae@go.ee

Himot-Märt Ilus elamusreiside projektijuht
telefon: 524 2108
e-mail: himot-mart.ilus@go.ee

Kädi Pupart toote- ja turundusspetsialist
telefon: 631 0111
e-mail: kadi.pupart@go.ee

Ärikliendi teenindus

e-mail: ariklient@gotravel.ee

Mariin Veetamm vanemreisikonsultant
telefon: 631 0136
e-mail: mariin.veetamm@go.ee

Kati Keba reisikonsultant
tel: 631 0114
e-mail: kati.keba@go.ee

Veera Kokka reisikonsultant
telefon: 631 0133
e-mail: veera.kokka@go.ee

Raili Lääts reisikonsultant
(lapsehoolduspuhkusel)
e-mail: raili.laats@go.ee

Sissetuleva turismi osakond

E-mail: incoming@gotravel.ee

Krista Astaševa sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0117
e-mail: krista.astaseva@go.ee

Hele Lahtvee sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0124
e-mail: hele.lahtvee@go.ee

Elisa-Brit Põld sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0120
e-mail: elisa-brit.pold@go.ee

Merylin Saarep sissetuleva turismi projektijuht
(lapsehoolduspuhkusel)
e-mail: merylin.astover@go.ee

Kristel Põder sissetuleva turismi projektijuht
(lapsehoolduspuhkusel)
e-mail: kristel.poder@go.ee