Tallinn

Go Traveli Balti jaama büroo

asume Jaamahoone II korrusel Selveri kohal
Toompuiestee 37, 10149 Tallinn

Oleme avatud E ja N kl 9–17

Muul ajal oleme Sinu jaoks aktiivselt olemas nii telefonis kui e-kirjas!

Tel (+372) 631 0147
baltijaam@gotravel.ee

Lili Ulm
reisikonsultant
631 0147
lili.ulm@go.ee

Ettevõtte andmed äriregistris
AS GoTravel, reg. nr 10113159
Toompuiestee 37, 10149 Tallinn

Meediakontakt

e-mail: press@go.ee

Vaid tõelistele seiklejatele! Anna teada, kuhu sooviksid minna  

e-mail: seikleja@gotravel.ee

Anna tagasisidet meie teeninduse kohta 

e-mail: tagasiside@gotravel.ee


Ärikliendi teenindus

e-mail: ariklient@gotravel.ee

Mariin Veetamm vanemreisikonsultant
telefon: 631 0136
e-mail: mariin.veetamm@go.ee

Kati Keba reisikonsultant
tel: 631 0114
e-mail: kati.keba@go.ee

Veera Kokka reisikonsultant
telefon: 631 0133
e-mail: veera.kokka@go.ee

Sissetuleva turismi osakond

E-mail: incoming@gotravel.ee

Krista Astaševa sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0117
e-mail: krista.astaseva@go.ee

Elo Hansberg sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0120
e-mail: elo.hansberg@go.ee

Merylin Saarep sissetuleva turismi projektijuht
telefon: 631 0118
e-mail: merylin.astover@go.ee

Hele Lahtvee elamusreiside projektijuht
telefon: 631 0124
e-mail: hele.lahtvee@go.ee

Peakontori töötajad

e-mail: head.office@gotravel.ee

Tiit Pruuli nõukogu esimees
telefon: 631 0110
e-mail: admin@gotravel.ee

Andrus Rõigas tegev- ja finantsjuht
telefon: 631 0122
e-mail: andrus.roigas@go.ee

Rista Koit müügidirektor
telefon: 631 0119
e-mail: rista.koit@go.ee

Age Põder partnersuhete juht
telefon: 631 0126
e-mail: age.poder@go.ee

Andra Poldov ärikliendisuhete juht
telefon: 631 0140
e-mail: andra.poldov@go.ee

Jane Laurisoo tootejuht
telefon: 631 0113
e-mail: jane.laurisoo@go.ee

Kädi Pupart turundusjuht
telefon: 631 0111
e-mail: kadi.pupart@go.ee