Reisibüroo kinkekaart

Reisibüroo kinkekaart

Reisibüroo kinkekaart paneb saaja silmad särama!

Milleks kinkida asju, kui saab kinkida elamusi? Reisibüroo kinkekaart on ideaalne kingitus sõbrale, lapsele ja vanematele, aga miks ka mitte tublile kolleegile, parimale töötajale või heale koostööpartnerile. Kingisaaja saab vabalt valida just sellise reisi, nagu talle meeldib – olgu selleks siis mõnus spaapuhkus, lennupiletid või idülliline puhkusereis.

Go Traveli kinkekaart on saadaval kolmes vääringus – 25, 100 ja 500 €.

Meie reisibüroo kinkekaart kehtib aasta aega, kuid kehtivus on väikese teenustasu eest pikendatav. Kinkekaardiga saab reisiteenuse eest tasuda ka osaliselt.

Kuidas osta?

Reisibüroo kinkekaart võib olla nii füüsiline kui ka virtuaalne. Virtuaalse kinkevautšeri saadame Sulle e-mailile, sellele kirjutame kingitud teenuste loetelu või reisiraha summa. Soovi korral saad vautšeri ise välja printida. Füüsilisi 25-, 100- ja 500-eurosed kinkekaarte aga väljastame vaid büroodes. Kinkekaartidega tuleb kaasa ka kena ümbrik!

Vali, milline meie büroo on Sulle kõige lähemal:

Kinkekaardi kasutustingimused:

 • Kinkekaart on kasutatav maksevahendina reisiteenuste ostmisel ainult Go Travel büroodes üle Eesti.
 • Kinkekaart ei ole tagastatav ega muudetav.
 • Kui ostusumma on väiksem kui kinkekaardi nominaalväärtus, ei kuulu jääk tagastamisele. Selle summa võib arvestada osaliseks tasumiseks uue kinkekaardi eest.
 • Kinkekaardi kadumisel väljastab Go Travel kinkekaardi ostja vastavasisulise avalduse alusel uue kinkekaardi. Avalduses tuleb ära märkida kinkekaardi number või arve number, mis väljastati kinkekaardi ostmisel.
 • Meie reisibüroo kinkekaart kehtib 12 kuud (alates väljastamisest).
 • Kinkekaarte saab osta ja täpsemat infot küsida kõikidest reisibüroo Go Travel büroodest üle Eesti.

Miks osta kinkekaart just Go Travelist?

Siin on Sulle kolm põhjust:

 1. Go Travelis on suur valik! Meil on müügil kõigi Eesti suuremate reisikorraldajate puhkusereisid, aga samuti lennupiletid, elamusreisid ja soovi korral broneerime ka mõnusa spaapuhkuse Eestis. Kui vaja, mõtleme ka kastist välja ja paneme kokku ka keerulisemaid reisiprogramme!
 2. Kliendid julgevad meid soovitada! Loe meie klientide kogemustest siit. Hoiame teeninduskvaliteeti kõrgel sellega, et:
  1. kogume regulaarselt klientide tagasisidet,
  2. koolitame reisikonsultante järjepidevalt,
  3. saadame reisikonsultante õppereisidele, et nad oskaksid Sulle nõu anda.
 3. Kuulume 100% Eesti omanikele ning oleme turul juba alates aastast 1992. Go Travel on osa Go Groupist, mis koos Go BusiGo Hotel Shnelli ja Go Railiga moodustab Eesti suurima turismikontserni.