Go Traveli e-kinkekaart

Meie e-kinkekaart paneb saaja silmad särama!

Milleks kinkida asju, kui saab kinkida elamusi? Go Traveli e-kinkekaart on ideaalne kingitus sõbrale, lapsele ja vanematele, aga miks ka mitte tublile kolleegile, parimale töötajale või heale koostööpartnerile. Kingisaaja saab vabalt valida just sellise reisi, nagu talle meeldib – olgu selleks siis mõnus spaapuhkus, lennupiletid või idülliline puhkusereis.

Go Traveli e-kinkekaart on saadaval neljas vääringus – 25, 100, 500 ja 1000 €.

Meie reisibüroo e-kinkekaart kehtib 12 kuud alates väljastamisest. E-kinkekaardiga saab reisiteenuse eest tasuda ka osaliselt. NB! E-kinkekaarti ei vahetata rahaks ning üle jäänud summat ei tagastata!

Kuidas osta?

Mine meie e-poodi ja vormista ost. Täpsemad juhised leiad sealt.

E-kinkekaardi kasutustingimused:

  • E-kinkekaart on kasutatav maksevahendina reisiteenuste ostmisel ainult Go Travel kanalites, nii büroodes üle Eesti kui e-poes.
  • E-kinkekaart ei ole tagastatav ega muudetav.
  • Kui ostusumma on väiksem kui e-kinkekaardi nominaalväärtus, ei kuulu jääk tagastamisele.
  • E-kinkekaardi kadumisel väljastab Go Travel kinkekaardi ostja vastavasisulise avalduse alusel uue e-kinkekaardi. Avalduses tuleb ära märkida e-kinkekaardi kood või arve number, mis väljastati e-kinkekaardi ostmisel.
  • Meie reisibüroo e-kinkekaart kehtib 12 kuud alates väljastamisest.

MÄRKA! Kui Sul on Go Traveli paberkinkekaart, mis on väljastatud kuni 31.01.2024, saad seda kasutada läbi oma reisikonsultandi!

 

Miks osta e-kinkekaart just Go Travelist?

Siin on Sulle 4 põhjust:

  1. Go Travelis on suur valik reisiteenuseid! Meil on müügil kõigi Eesti suuremate reisikorraldajate puhkusereisid, aga samuti lennupiletid, elamusreisid ja soovi korral saad osta mõnusa spaapuhkuse Eestis. Vajadusel paneme kokku ka keerulisemaid reisiprogramme!
  2. Hoiame teeninduskvaliteeti kõrgel sellega, et kogume regulaarselt klientide tagasisidet, koolitame reisikonsultante järjepidevalt, saadame reisikonsultante õppereisidele, et nad oskaksid Sulle nõu anda.
  3. Kuulume 100% Eesti omanikele ning oleme turul juba alates aastast 1992. Go Travel on osa Go Groupist, mis koos Go Busi ja Go Hotel Shnelliga moodustab Eesti suurima turismikontserni.
  4. Kliendid julgevad meid soovitada!