Go Traveli kinkekaart

Meie kinkekaart paneb saaja silmad särama!

Milleks kinkida asju, kui saab kinkida elamusi? Go Traveli kinkekaart on ideaalne kingitus sõbrale, lapsele ja vanematele, aga miks ka mitte tublile kolleegile, parimale töötajale või heale koostööpartnerile. Kingisaaja saab vabalt valida just sellise reisi, nagu talle meeldib – olgu selleks siis mõnus spaapuhkus, lennupiletid või idülliline puhkusereis.

Go Traveli kinkekaart on saadaval kolmes vääringus – 25, 100 ja 500 €.

Meie reisibüroo kinkekaart kehtib üks aasta. Kinkekaardiga saab reisiteenuse eest tasuda ka osaliselt. NB! Kinkekaarti ei vahetata rahaks ning üle jäänud summat ei tagastata!

Kuidas osta?

Meie kinkekaart on füüsiline ja neid väljastame vaid büroodes. Kinkekaartidega tuleb kaasa kena ümbrik!

Vali, milline meie büroo on Sulle kõige lähemal:

Kinkekaardi kasutustingimused:

 • Kinkekaart on kasutatav maksevahendina reisiteenuste ostmisel ainult Go Travel büroodes üle Eesti.
 • Kinkekaart ei ole tagastatav ega muudetav.
 • Kui ostusumma on väiksem kui kinkekaardi nominaalväärtus, ei kuulu jääk tagastamisele. Selle summa võib arvestada osaliseks tasumiseks uue kinkekaardi eest.
 • Kinkekaardi kadumisel väljastab Go Travel kinkekaardi ostja vastavasisulise avalduse alusel uue kinkekaardi. Avalduses tuleb ära märkida kinkekaardi number või arve number, mis väljastati kinkekaardi ostmisel.
 • Meie reisibüroo kinkekaart kehtib 12 kuud (alates väljastamisest).
 • Kinkekaarte saab osta ja täpsemat infot küsida kõikidest reisibüroo Go Travel büroodest üle Eesti.

Miks osta kinkekaart just Go Travelist?

Siin on Sulle kolm põhjust:

 1. Go Travelis on suur valik reisiteenuseid! Meil on müügil kõigi Eesti suuremate reisikorraldajate puhkusereisid, aga samuti lennupiletid, elamusreisid ja soovi korral osta mõnus spaapuhkus Eestis. Vajadusel paneme kokku ka keerulisemaid reisiprogramme!
 2. Kliendid julgevad meid soovitada! Loe meie klientide kogemustest siit. Hoiame teeninduskvaliteeti kõrgel sellega, et:
  • kogume regulaarselt klientide tagasisidet,
  • koolitame reisikonsultante järjepidevalt,
  • saadame reisikonsultante õppereisidele, et nad oskaksid Sulle nõu anda.
 3. Kuulume 100% Eesti omanikele ning oleme turul juba alates aastast 1992. Go Travel on osa Go Groupist, mis koos Go Busi ja Go Hotel Shnelliga moodustab Eesti suurima turismikontserni.

Reisibüroo kinkekaart