Ärikliendile

Go Traveli ärikliendi osakond koosneb 8 professionaalsest ja kiirest reisikonsultandist, kes aitavad Sind kõiges, mida ärireisidel vaja:

  • lennupiletid ja majutus
  • rongi- ja laevapiletid
  • reisikindlustus ja viisad
  • nõustamine ja reisikorraldus
  • messikülastusreisid

Edasta oma ärireisisoov aadressile ariklient@gotravel.ee

Saa tuttavaks meie ärikliendi teenindajatega:

Mariin Veetamm 
vanemreisikonsultant
631 0136
mariin.veetamm@go.ee
Raili Lääts
reisikonsultant
631 0112
raili.laats@go.ee
Veera Kokka 
reisikonsultant
631 0133
veera.kokka@go.ee
Kati Keba 
reisikonsultant
631 0114
kati.keba@go.ee
Jelena Tajokin
(lapsehoolduspuhkusel)
6 310 223
jelena.tajokin@go.ee
Evelin Kõlli 
vanemreisikonsultant
6 310 225
evelin.kolli@go.ee
Kaire Valge
reisikonsultant
6 310 222
kaire.valge@go.ee
Serli Tokman
vanemreisikonsultant
6 310 224
serli.tokman@go.ee

Et koostöö oleks kiire ja ladus, soovitame sõlmida meiega tasuta ärikliendi lepingu. Lepingulise kliendina on Sul personaalne reisikonsultant, kes õpib kiiresti tundma Sinu ettevõtte vajadusi ning spetsiifikat.

Lepingulise kliendi eelised:

  • operatiivne, professionaalne ja personaalne teenindus
  • soodsad ja paindlikud pakkumised
  • lai reisiteenuste tootevalik
  • kokkulepitud krediit ja maksetähtaeg
  • lennufirmade korporatiivkoodid
  • online-broneerimine
  • tasuta konsultatsioon või koolitus firmas reisitellimustega tegelevatele isikutele
  • püsikliendi soodustused
  • ööpäevaringne müügitugi ootamatute olukordade lahendamisel

Lepingu sõlmimiseks saada meile ettevõtte nimi, registreerimisnumber, kontakt e-mail, telefon ja lühike kirjeldus ettevõtte vajadustest. Sooviavaldus saada ariklient@gotravel.ee