Ettevõttest

Go Travel on kodumaisel kapitalil põhinev reisibüroo, mille esindused asuvad kokku 5 Eesti linna elu sõlmpunktides – Tallinnas, Tartus, Rakveres, Pärnus ja Jõgeval. Viljandis töötavad meie tublid reisikonsultandid kodukontorites ning on valmis eelneval kokkuleppel klientidega kohtuma.

Meie reisikonsultandid on Sulle abiks kõiges reisimist puudutavas. Teenindame nii tipptasemel ärireisijaid kui ka lihtsalt mõnusat puhkust igatsevaid reisihuvilisi. Lisaks kuuluvad meie reisivalikusse meie endi poolt korraldatud elamusreisid, mida iseloomustavad mõnusalt väikesed reisiseltskonnad, kordumatu ja läbimõeldud reisikava ja eranditult väga head reisijuhid. Elamusreise korraldame sageli ka tellija soovil – iga seltskonna jaoks saame paika panna just neile meelepärase reisiprogrammi.

Go Travel pakub kõiki reisiteenuseid:

  • lennupileteid
  • puhkusereise
  • elamusreise
  • majutust
  • laevapileteid
  • reisikindlustust

Puhkusereisid – lai valik, professionaalsed soovitused, sõbralik teenindus

Go Traveli reisikonsultandid on väga head puhkusereiside spetsialistid, osates soovitada parimat valikut igasuguste soovide ja vajadustega reisihuvilistele. Meie puhkusereiside valikus on kõigi Eesti suurimate reisikorraldajate valmisreisid. Müüme edasi Novatoursi, Tez Touri, Coral Traveli, Nikal Traveli ja teiste reisipakette, kuid hea meelega paneme kokku ka just Sinu soovidele vastavaid, rätsepatööna valminud puhkusereise.

Äriklienditeenindus – 24 tundi Sinu päralt, personaalne ja paindlik suhtumine

Mõistame, et ärireiside puhul on oluline eelkõige reisiplaani mugavus ja otstarbekus. Seepärast koosneb meie äriklienditeenindus tipptasemel reisikonsultantidest, kelle pikk töökogemus nõudlike äriklientide teenindamisel aitab tagada tööreiside laabumise. Meie ärikliendikonsultandid on oma klientide päralt 24 tundi ööpäevas. Tänu väikesele meeskonnale suudame iga klienti teenindada just talle vajaliku personaalsuse ja tähelepanuga.

Reisibüroo Go Travel – aastast 1992

AS GoTravel on välja kasvanud 1992. aastal asutatud AS Cassandrast, kes tegeles peamiselt Soome turistide teenindamisega Eestis ja Baltimaades ja korraldas õpilasreise Eesti kooliõpilastele. 1996. aastast pandi algus Cassandra bussipargile ning hakati korraldama bussireise kogu Euroopasse. Cassandra bürood asusid Tartus ja Tallinnas, 1998 lisandus Pärnu, 1999 Rakvere ja Jõgeva. Konkurentsitult populaarseim müügiartikkel oli tollal Ungari veinituur.

Aastal 2002 sai Cassandra IATA (International Air Transport Association) liikmeks ning hakkas tegelema ka lennupiletimüügiga. Aasta hiljem avati müügibüroo lisaks ka Viljandis. Aastal 2004 avati spetsiaalselt äriklientide teenindamisele suunatud klienditeeninduse osakond.

Aastal 2005 võeti kasutusele uus kaubamärk GO Travel Cassandra, 2007. aastaks loobuti vanast nimest täielikult ning reisibüroo jäi kasutama uut nime Go Travel, mille all tegutseme tänapäevani. Täna töötab Go Travelis kokku 25 professionaalset reisikonsultanti, keda toetab oma ala asjatundjatest koosnev tugimeeskond.