Türgi Riviera ja Rhodos

Türgi

Avastage Türgi ja Kreeka ajaloolise pärandi sügavusi meie lummaval reisil! Meie hoolikalt planeeritud marsruut viib teid läbi Antiik-Lüükia maaliliste linnade, pakub haruldast võimalust kogeda Rhodose saare kultuurilist rikkust ning sukelduda nii Türgi kui ka Kreeka ajalukku ja traditsioonidesse. Liituge meiega sellel ainulaadsel seiklusel, kus igal päeval avaneb uusi põnevaid avastusi ja iga sihtkoht toob esile oma ainulaadse võlu ja ajaloo.

REISID VÄLJUVAD:

 • 22.04.2024
 • 16.09.2024
 • 23.09.2024
 • 30.09.2024
 • 07.10.2024
 • 14.10.2024 (venekeelne grupp)
 • 21.10.2024 (venekeelne grupp)
 • 28.10.2024
 • 04.11.2024 (venekeelne grupp)
 • 11.11.2024
 • 18.11.2024

HIND 1 REISIJALE AL 659 € 

Hind on toodud ühele täiskasvanud reisijale eeldusel, et koos reisib kaks inimest.

Boonusena kaasa tasuta õhtusöögipakett!

REISIPROGRAMM

1.päev: Lend Antalyasse

Lend Antalyasse ning saabumisel tervitab teid lennujaamas reisijuht. Seejärel toimub transfeer hotelli. Ööbimine Antalya piirkonnas.

2.päev: Antalya – Patara – Xantos – Dalaman

Peale maitsvat hommikusööki suundume Patarasse, muistse Lüükia sadamalinna. Iidsetel aegadel voolas Xanthose jõgi läbi Patara, kus oli ainus sissepääs Xanthose orgu. Jätkame teekonda Xantose poole, mis oli muistse Lüükia pealinnaks, kujutades endas Lüükia traditsioonide sulandumist hellenistliku mõjuga, eriti oma matusekunstis. Xantose kaljusisesed hauakambrid, samuti sammasmälestised ja sambale paigaldatud sarkofaagid on ainulaadsed näited muistsest matusearhitektuurist. Ööbimine Dalamani/Mugla piirkonnas.

3.päev: Dalaman–Rhodose saare ekskursioon (valikuline lisaekskursioon lisatasu eest)

Peale hommikusööki on vaba päev või võimalus osaleda lisaekskursioonil, mis hõlmab Dalamani piirkonna külastamist koos Rhodose saarega. Varahommikune väljasõit Marmarisesse või Fethiyesse, kus meid oodatakse moodsa kaasaegse katamaraani pardale, et alustada teekonda Kreeka saarele Rhodosele. Saabudes Rhodose saarele, korraldatakse panoraamtuur, mis pakub külastajatele võimalust sukelduda saare pealinna rikkalikku kultuuri ja ajalukku. Samuti on teil võimalus külastada endise Rhodose kolossi asukohta, mis oli üks seitsmest maailmaimest. Seejärel suundume edasi tuntud Lindose külla ja jätkame meie avastusretke jalutuskäiguga Rhodose vanalinnas, möödudes võimsatest linna müüridest, mis on osa UNESCO maailmakultuuripärandist. Ööbimine Dalamani/Mugla piirkonnas.

4.päev: Ekskursioon „Lüükia Aardejälgedes“: Tlos, Saklikent, Kayaköy ja Tauruse mäed

Hommikusöök ja suundume seejärel Tlosi Antiiklinna poole, mis oli üks olulisemaid Lüükia asustusi. Tlos eristub oma rikka kultuuri- ja loodusarhitektuuriga ning on üks parimaid näiteid Lüükia tsivilisatsiooni esindamisel. Siin saate imetleda kaljuhaudu, Rooma vanni, Agoorat ja teatrit, mis kõik koos pakuvad paeluvat panoraamvaadet. Edasi sõidame Saklikent kanjoni poole, mis ulatub 18 kilomeetri pikkusele ja mille kõrgus on 300 meetrit. Seejärel suundume Kayaköy’sse ning reisi lõpetuseks imetleme Tauruse mägede kaunist maastikku. Tagasiteel peatume vaibavabrikus, kus on võimalik tutvuda vaibatootmise protsessiga. Ööbides Dalamani/Mugla piirkonnas.

5.päev: Dalaman–Iztuzu–Kaunos–Dalyan ekskursioon (valikuline lisaekskursioon lisatasu eest)

Hommikusöögi järel on vaba päev või võimalus osaleda valikulisel lisaekskursioonil, mis hõlmab Dalamani piirkonna külastamist koos Iztuzu, Kaunos ja Dalyaniga. Jõudes Dalyani alustame erakordset paadiretke mööda Dalyani jõge. Liigume mööda jõge Iztuzu randa, tuntud ka kui Kilpkonnarand, mis on merikilpkonna pesitsusala. Peatume Dalyanis, kus naudime mudavanne ja termilisi allikaid. Seejärel külastame muistset Kaunose linna, imetledes selle akropolit, Rooma vanne ja teatrit. Ekskursiooni tipphetkeks on Lüükia kaljuhaudade vaatlemine, mis demonstreerivad iidse tsivilisatsiooni meisterlikkust. Ööbimine Dalamani/Mugla piirkonnas.

6.päev: Dalaman–Arykanda–Antalya

Pärast hommikusööki alustame teekonda Arykandasse, ühte Lüükia vanimatest linnadest. Siin näeme Sebasteioni ehk keiserliku kultuse templi varemeid, mis ehitati keiser Trajanuse valitsusajal. Selle templi jäänused kasutati hilisromaani basiilika kiriku ja piiskopilossi rajamiseks, kus on endiselt näha seinamaalinguid ja põrandamosaiike, mälestusmärke ja Nekropoli ning Agora’d ja Odeoni. Pärast Arykandat jätkame oma teekonda Antalya piirkonda, kus ootavad meid uued avastused ja elamused.

7.päev: Antalya–Kemeri piirkond

Täna avaneb meil võimalus nautida Antalyat, kus avastame Yivli minareti, millest on saanud Antalya sümbol. Näeme Kalekapısı väljakul asuvat kellatorni, mis on paigutatud ühte vanalinna kindlustornidesse. Lisaks  külastame ehete töötuba ning saame kogeda ehtekunsti võlu. Samuti näeme moeshow’d, kus esitletakse kvaliteetseid Türgi nahatooteid. Viimaks külastame Karpazkaldrani juga. Ööbimine Antalya/Kemeri piirkonnas.

8.päev: Tagasilend koju

Hommikusöök hotellis. Vastavalt lennugraafikule sõidutab transfeer teid lennujaama ja tagasilend Tallinnasse.

Lennuinfo (lennuvedajal on õigus muuta lennuaega meist sõltumatutel asjaoludel):

 Lend sinna  Lennuaeg  Kestvus Lend tagasi  Lennuaeg
TLL-AYT  12:40-16:25  3h45min  AYT-TLL  08:00-11:50

REISIPAKETI HINNAS SISALDUB:

 • LENNUPILETID Rahvusvaheline tšarterlend Tallinnast Antalyasse ja tagasi lennufirmaga Pegasus.
 • LENNUTEENUSED Registreeritud pagas, väike käsipagas, lennujaama check-in.
 • TRANSFEERID Bussid on kaasaaegsed, konditsioneeri võimalusega.
 • VÄLJASÕIDUD VASTAVALT PROGRAMMILE MUGAVA TURISMIBUSSIGA Antalya, Patara, Xantos, Dalaman, Tlos, Saklikent, Kayaköy, Tauruse mäed, Arykanda jt.
 • MAJUTUS Ööbimine 4* hotellides: 3 ööd Antalya piirkonnas, 4 ööd Dalamani/Mugla piirkonnas.
 • TOITLUSTUS Hommiku- ja õhtusöögid hinnas.
 • MEELDIV EESTI KEELT KÕNELEV REISIJUHT Meie giid tutvustab reisiprogrammi ning on Teie jaoks terve reisi vältel olemas.

Hind ei sisalda:

 • Üheinimesetoa lisamaks (üksi reisivatele inimestele): 249 €/inimene (ühekohalised toad kinnitatakse ainult päringu alusel!)
 • Kohapeal pakutavaid lisaekskursioone, isiklikke kulusid, lõunasööke, jooke.
 • TurismimaksuJootraha kohalikele giididele ja bussijuhtidele

Voimalikud lisateenused:

 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioonid Hind sõltub teenusepakkujast ning hooajast. Lähemalt räägib neist meie giid. Lisaekskursioone ette osta ei ole võimalik. Ekskursioonid väljuvad kui grupis on vähemalt 10 inimest.
 • Reisikindlustus (pakkumise saamiseks palume pöörduda reisikonsultandi poole.

Oluline teave:

 • Enne reisi broneerimist palume kindlasti tutvuda viisatingimustega ja kontrollida reisidokumendi kehtivust
 • Eesti kodanikule on Türki reisimine viisavaba kuni 90 päeva 180 päeva jooksul. Pass peab kehtima 6 kuud peale riiki sisenemist.
 • Eesti kodanikud võivad siseneda Türgi territooriumile ainult kehtiva passi alusel, mis peab kehtima 6 kuud alates riiki sisenemisest.
 • Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele ja lastele alla 12a!
 • Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.

VASTUTAV REISIKORRALDAJA:

NIKAL TRAVEL OÜ

Tatari 16-19, Tallinn 10116

Registrikood: 12440939
NB! Vaata reisitingimusi
Reisikorraldaja Nikal Travel | Reisitingimused »

Nikal Travel

NIKAL TRAVEL OÜ Tatari 16-19 Tallinn Harjumaa 10116

Registrikood: 12440939
Asutatud: 19.03.2013
Telefon: 6640064
E-post:info@nikal-travel.ee
Koduleht: www.nikal-travel.ee
NB! Vaata reisitingimusi    
sulge

Türgi

Türgi puhkusereisid – avasta legendaarne maailmade kohtumispaik!

Türgi on uskumatult mitmekihiline riik. Ta on Euroopa ja Aasia alatine kohtumispaik, tsivilisatsioonide häll ning hiiglaslike impeeriumide kesk- ja hävingupunkt. Peaaegu kõik Türgi reisil kogetu mõjub uudse ja romantilisena, kuid samas on piisavalt omane ja arusaadav, et alati hakkama saada.

Tema kuulsat Musta mere rannikut, kus ääres asuvad ka tuntumad kõik hinnas puhkust pakkuvad hotellid, jagub 1650 km pikkusele alale. Aga peale piltilusate kuurortrandade asub riigis ka mitu kuulsat suurlinna. Kõige tavapärasem moodus Türgit avastada on kõik hinnas puhkusereis, aga hinnatud puhkusepaik on riik eelkõige tänu  mitmekesisusele. Sa saad kultuuriakusid laadida Istanbulis, maailma ainsas metropolis, mis paikneb korraga kahel kontinendil. Seejärel võid suunduda mõnda kuurortlinna, et lasta ennast puhtaks pesta  legendaarses hammamis ning tervitada saabuvaid päevi klassikaliselt lookas kõik hinnas hommikusöögilaua taga. Need juustu- ja puuviljataldrikud juba kauaks tühjaks ei jää!

Türgi on elav ajalooraamat ja maailma suurim muuseum – esemed, mis mujal maailmas oleks paigutatud vitriinidesse, on siin linnaruumide lahutamatuks osaks. Aga muidugi leiab ka kõike muud kui ajalugu. Näiteks kirev ja eksootiline tänapäev – lõputult moodsat disaini (nii rõiva-, vaiba- kui sisekujundustrendide austajatele), unustamatuid toiduelamusi, maalilisi mägikülasid  ja imelist loodust.

 

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist:

 • Reis Hind
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.