Reisikindlustus

Salva Kindlustuse AS on meie pikaajaline partner, kes pakub COVID-19 kaitset ning kuni miljoni euro suurust katet tervisekindlustusele.

UUS! Salva kindlustusega testimine kuni 30% soodsam

Confido Meditsiinikeskuses kehtib koroonaviiruse testidele soodushind:

  • SARS koroonaviiruse PCR-test ninaneelust või kurguloputusvedelikust on tavahinnast 20% soodsam
  • SARS koroonaviiruse antigeeni test ninaneelust on tavahinnast 30% soodsam

Allahindlus kehtib testi broneerimisel Confido veebilehel. Igale kindlustatud isikule on genereeritud sooduskood reisikindlustuse poliisil, mida saab kasutada broneerimiseks kahel korral kuni 31.12.2022.


UUENDUSED (alates juuni 2020):

COVID-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse. Hüvitame tervisekindlustuse alusel COVID-19 haigestumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile). Samuti katame lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 1500 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse. Hüvitame kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

Tervisekindlustuse kindlustussumma 1 000 000 eurot. Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud. Valitud kindlustussumma kehtib ühe kindlustatu kohta. Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, aktsepteerime ka erahaiglaid.