Iirimaa ringreis

Iirimaa

Kaasreisija -50 %

Siin on Sulle vaid mõned põhjused, miks tasub Iirimaad külastada:

🔹 Kaunis maastik
🔹 Muusika ja festivalid
🔹 Kuninglikud lossid
🔹 Maalilised teed
🔹 Guinness ja viski
🔹 Sõbralikud iirlased
🔹 Elavad linnad
🔹 Rikkalik kultuuripärand
🔹 Maitsev toit

Iirimaa, keldi legendide, haldjate ja goblinide maa, röövib rändurite südameid. Iirimaalt leiate rikkaliku ajaloopärandi ja hingematvad maastikud. Aukartust äratavad kaljud, smaragdrohelised väljad, imposantsed mäetipud ja Atlandi ookean lubavad unustamatuid mälestusi kogu reisi vältel. Céad míle fáilte – Iiri tervitus mis tähendab, et teid tervitatakse tuhat korda, näitab kohalike sõbralikkust.

REISID VÄLJUVAD:

 • 05.10.2022

HIND 1 REISIJALE AL 999 € 

Hind on toodud ühele täiskasvanud reisijale eeldusel, et koos reisib kaks inimest.

Kampaania! Kaasreisija -50 %

Reisi koos kaaslasega, kaaslane reisib poole hinnaga.

HINNAS SISALDUB: 

 • edasi-tagasi lend Tallinn–Dublin–Tallinn (otselend)
 • lennujaamamaksud
 • käsipagas (8kg) ja äraantav pagas kõikidel lendudel (30 kg reisija kohta)
 • edasi-tagasi transfeerid lennujaamast hotelli
 • majutus 7 ööd keskklassi hotellides vastavalt programmile
 • hommikusöögid hotellis
 • väljasõidud vastavalt programmile (Dublin, Galway, Kilkenny, Dingle)
 • eesti keelt kõneleva reisijuhi teenused

LISATEENUSED:

 • ekskursioonipakett 159 € (Guinessi õlletehas ning degusteerimine 2. päeval, Moher 4. päeval ja Ring of Kerry 6. päeval)
 • õhtusöögipakett 129 € (jookidest saadaval õhtusöögil vesi, kohvi või tee, ei sisalda alkohoolseid jooke)
 • üheinimese toa lisamaks 229 €

Palun tutvu enne reisi Iirimaale sisenemise tingimustega. Reisi korraldab Nikal Travel OÜ.

REISIPROGRAMM:

NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.

Päev 1 – Tallinn-Dublin

Väljalend Tallinnast otselennuga Dublinisse. Meie giid tervitab teid, misjärel suundutakse hotelli. Vaba päev. Ööbimine Dublini äärelinnas.

Päev 2 – Dublin

Hommikusöök hotellis. Täna tutvume maalilise Iirimaa pealinna Dubliniga, mille asutasid viikingid. Panoraamvaate kesklinnale avab ajalooline O’Connell Street koos Georgi ajastu hoonete ja väljakute, St Stephen’s Greeni ja Liffey jõe, Trinity kolledži ning kuulsa Book of Kellsi ja Dublini lossiga. Pärastlõunal lisaekskursioon (sis. ekskursioonipaketis) Guinessi õlletöökotta – tervelt seitse korrust muuseumi, mis on pühendatud Iirimaa kuulsaimale ekspordiartiklile Guiness Stoutile. Guinessi õlletöökoja tipust avaneb Teil 360’ vaade Dublinile, mille kõrvale saate nautida kohalikku õlut. Samuti saate soovi korral soetada ka suveniire.

Päev 3 – Galway

Pärast hommikusööki suundume elavasse ja populaarsesse sadamalinna Galwaysse, peatudes teel Clonmacnoise’is. 6. sajandi kristlik kloostripaik on kuulus oma romantilise vaate poolest Shannoni jõe kallastele. Siin võib nautida mitmete kirikute ilu koos kivisse raiutud kõrgete ristide ja ümarate tornidega. Meie sihtpunkt on Galway – Atlandi ookeani elav sadamalinn. See on alati olnud tuntud oma õitsva rikkuse poolest. Siia suundus ka Christopher Columbus. Teeme jalutuskäiku läbi vanalinna ja avastame vahvaid keskaegseid käänulisi tänavaid. Pealelõunal on võimalus iseseisvalt linna avastada, mille käigus soovitame külastada Ladina kvartalit, Eyre’I väljakut või Galway katedraali. Ööbimine Galways järgmised 2 ööd.

Päev 4 – Clare county

Hommikusöök hotellis. Väljasõit terveks päevaks Clare’i maakonda. Külastage majesteetlikke Moheri kaljusid, mis tõusevad 200 meetri kõrgusele Atlandi ookeani pinnast ja ääristavad 8 km pikkuses metsiku ookeani rannikut. Siit avaneb imeline vaade kogu rannikule. Teekond viib läbi Burreni – erilise kuumaastiku, mida iseloomustavad miljoneid aastaid tagasi tekkinud ainulaadsed kivimoodustised. Meie järgmine peatus on ikooniline Bunratty loss, mis valmis 15. sajandil ja asub Bunratty rahvuspargis. Pargis ringi jalutades rändaksite justkui ajas tagasi. See populaarne vabaõhumuuseum pakub elavat ülevaadet maarahva elust 19. sajandil. Õhtul tagasisõit hotelli.

Päev 5 – Dingle

Hommikusöök hotellis. Täna külastame Dingle’i poolsaart, mida National Geographic nimetas kunagi “kõige kaunimaks kohaks maa peal”. Reisime Slea Headi, kust avaneb suurepärane maaliline vaade mägedele ja rannajoonele. Enne Kerrysse suundumist teeme peatuse Dingle’is. Maaliline sadamalinn Dingle on tuntud oma värviliste majade ja suurepäraste mereandide restoranide poolest. Ööbimine Kerry maakonnas.

Päev 6 – Ring of Kerry

Hommikusöök hotellis. See päev on seotud ühe kuulsaima panoraammarsruudiga – Kerry´s. 170 km pikkune marsruut hõlmab Iirimaa kõige silmapaistvamaid maastikke ja pakub suurepäraseid vaateid võimsale Atlandi ookeanile. Moll’s Gap ja Ladies’ View, järsud kaljud, liivarannad ja osaliselt puutumatu loodus iseloomustab seda ülimalt populaarset rännuteed. Pärastlõunal külastame Killarney rahvusparki, kus saate nautida jalutuskäiku Muckrossi lossi aedades või veeta aega Killarneys. Ööbimine Kerry maakonnas.

Päev 7 – Kilkenny

Hommikusöök hotellis. Suundume muljetavaldava Casheli kalju poole – ajalooline koht on kuulus oma keskaegse katedraali ja kloostri poolest, mis paiknevad lubjakivipaljandil. Jätkame sõitu armsasse Kilkenny turulinna. Vaba aeg, et avastada linna. Soovitame aega sisustada näiteks külastades St. Canice katedraali, jalutades Medieval Mile’il, külastades selle muuseumit või nautides kohalikku toitu Kyteler’s Inn’i pubis. Pärastlõunal tagasi Dublinisse.

Päev 8 – Tagasilend

Meie reis on läbi saamas. Transfeer lennujaama, tagasi Tallinnasse.

 

LISAINFO

 • Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.
 • NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.
 • Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, tasub klient selle kohapeal otse hotellile.

Iirimaa

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist:

 • Reis Hind
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.