Araabia Ühendemiraatide & Omaani ringreis

Araabia Ühendemiraadid

Osturalli

OSTURALLI

Soodushinnad kehtivad 8.–16.04.2024

Tavahind 1 999 €
Go Traveli soodushind 1 899 €
Osturalli soodushind 1 799 €
Soodustus 200 €

Kogege Araabia luksuse võlu põneval ringreisil AÜE-sse ja Omaani. Avastage luksuslikke linnu, ajaloolisi paiku ja elavat turgu kauni maastiku taustal. Emiraadid ja sultaniriik ootavad Teid täiesti uuel ringreisil!

Reisid väljuvad:

 • 25.11.2024

Hind 1 reisijale al 1899 €

Hind on toodud ühele täiskasvanud reisijale eeldusel, et koos reisib kaks inimest

REISIPROGRAMM

1. päev: Lend Dubaisse

Mugav lend Tallinnast Dubaisse (ümberistumisega Istanbulis).

2. päev: Saabumine Dubaisse. Vaba päev Dubais (sisaldub reisipaketis)

Saabumine pärast südaööd Dubai lennujaama ning kohtumine giidiga. Seejärel toimub transfeer ning majutus Dubai hotelli. Pärast hommikusööki saate nautida imelist vaba päeva ning avastada Dubaid omal käel. Kui päike loojub, kutsume teid õhtusöögile Dubai Marina daul, kus traditsioonilised Araabia kombed sulanduvad kaasaegse elegantsiga. Purjetage linnatulede maagias, nautides maitsvaid roogasid ja vaateid (sisaldub valikulises õhtusöögipaketis).

3. päev: Dubai – Al Ain (sisaldub reisipaketis)

Pärast toekat hommikusööki ootab teid ees päev, mis on pühendatud Al Ainile. Al Ain asub pealinnast Abu Dhabist umbes 160 kilomeetrit idas ja Dubaist umbes 120 kilomeetrit lõuna pool. Al Aini nimetatakse “oaasi linnaks”, mis asub teekonnal AÜE-st Omaani.  See on Emiraatide suurim sisemaa linn ning lisaks ka suuruselt neljas linn Dubai, Abu Dhabi ja Sharjah järel. Lisaks kõneleb linna vägevusest ka see, et tegemist on teise suurima linnaga Abu Dhabi emiraadis. Al Aini tuntakse aedlinnana tänu oma rohelusele, eriti linna oaaside, parkide, puudega ääristatud puiesteede, dekoratiivsete ringristmike ja looduslike allikate poolest. Kusjuures linnas on range kontroll uute hoonete ehitamisel ning uute hoonete kõrgus ei tohi ületada seitset korrust. Täna alustame oma päeva Al Aini muuseumi külastusega. Al Aini museum on Araabia Ühendemiraatide vanim muuseum, mis asub Sultan Bin Zayedi kindluse kõrval. Muuseumis on kaks peamist sektsioon riigi etnograafiliste ja arheoloogiliste leidude kohta. See sisaldab leide pronksiaegsetest haudadest Mezyadis ja Al Aini äärelinnas asuvatest Hili arheoloogia parkidest.Edasi külastame Al Aini oaasi, mille kogupindala on 3000 aakrit ning sel on au olla esimene UNESCO maailmapärandi nimistus olev oaas AÜE-s. Al Aini oaasi puhul on tegemist ka ühe suurima oaasiga riigis. Juba aastaid on Al Aini oaas olnud linnas datlipalmi kasvatamise keskus. Praegu on oaas koduks enam kui 100 erinevale datlipalmi liigile ning selle territooriumil kasvab 147 000 puud. Samuti õnnestub meil altpoolt näha Omaani piiri lähedal asuvat vapustavat Jebel Hafeet mäge, mis on Abu Dhabi kõrgeim ja Araabia Ühendemiraatide kõrguselt teine tipp, mistõttu on see kindlasti külastamist väärt.

(ekskursioonipakett/valikuline)

Ekskursioonipaketi soetamisel avaneb teil võimalus külastada kuulsat Al Aini kaameliturgu ning samuti ootab teid ees maitsev lõunasöök Al Aini restoranis. Peale seda toimub transfeer Al Aini hotelli.

4. päev: Omaan (sisaldub reisipaketis)

Hommikul suundume Al Ainist Omaani piiri poole ning ületame piiri peale immigratsiooni protseduuri läbimist. Esimene peatus Omaanis on Jabreeni lossis, mis on üks paremini säilinud monumente riigis. Jabreeni loss pärineb aastast 1670. Selle projekteerimist ja ehitamist juhendas Bil’arab bin Sultan, kes kuulus Omaanii imaamide Yaruba dünastiasse. Esmalt oli see imekaunis palee koduks imaamile ja tema perekonnale, kuid hiljem sõja ajal kasutati seda bastionina. Seejärel külastame Nizwa linna, kus jalutame muuhulgas mööda elavat turgu, mis on ka üks riigi kõige vanem turg. Sellelt turult leiab peamiselt põnevaid puu- ja köögivilju, kuid ka liha ja kala. Turul võite proovile panna oma kauplemise oskused – kes teab, ehk saate seeläbi soetada mõne vägeva antiikeseme või hõbeehteid. Nizwa kindlus ehitati 17. sajandil ning selle kõrgeimast tornist saate nautida ainulaadset panoraamvaadet linnale. Ööbimine hotellis Nizwa piirkonnas.

5. päev: Sukeldume kõrbesse (sisaldub reisipaketis)

Pärast toekat hommikusööki alustame oma päeva Birkat Al Mawzi külastamisega, mis on sultaniriigi üks kuulsaim varemeis olev küla. Koos kahe varemete kompleksi, suure banaanifarmi ja maalilise ümbrusega, on küla koduks ka vanale Falaj veevarustussüsteemile, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Jätkame päeva sõiduga Sharqiya piirkonda ehk Omaani suurde kõrbe, mida nimetatakse Rimlat Al Wahibaks. See aukartustäratav kuldsete liivaluidetega “meri” on koduks ka sealsetele beduiinidele. Kohale jõudes registreerime end laagrisse sisse ning naudime kaunist päikeseloojangut. Täna saate nautida õhtusööki (lisatasu eest) kõrbelaagris ning lisaks veedame siin ka öö. See on tõeline elamus, veeta öö tähistaeva all kõrbes.

(ekskursioonipakett/valikuline)

Ekskursioonipaketi soetamisel avaneb teil võimalus osaleda põneval Wadi Bani Khalid Jeep Safaril (söögid ei kuulu hinna sisse).

6. päev: Sur linn (sisaldub reisipaketis)

Pärast kõrbe kuivust suundume Sur linna poole. Sur linna peetakse üheks Omaani kõige vanemaks linnaks. Sur, kus peitub ka üks maailma kõige vanem sadam, asub pealinnast Muscatist umbes 200 km ida pool. Meid ootab ees põnev dau kruiis, mille käigus saate nautida ka lõunasööki. Päeva lõpus on meil võimalik kohtuda ka roheliste merikilpkonnadega. Ööbimine Sur linna piirkonnas.

7. päev: Idarannik (sisaldub reisipaketis)

Hommikut alustame idaranniku avastamisega, kus jalutame läbi põneva Wadi Shabi. Wadi peamiseks vaatamisväärsuseks on justkui hiiglaslikus koopas asuv kosk ja mitu looduslikku basseini, mis sobivad ideaalselt ujumiseks. Küll aga arvesse võttes kohaliku maa kombeid, tohib Wadis ujuda vaid õlgu ja põlvi katvates riietes. Seejärel suundume salapärase auraga ujumiskohta Bimmah Sinkhole. Bimmah Sinkhole on sügav kraater, mis tekkis tohutu meteoriidi kukkumise tagajärjel. Sellesse ilusasse lehtrikujulisse avausse jõuate, kui kõnnite alla sinna viivast trepist. Kui teile meeldivad aga ekstreemsused, siis miks mitte – võite vette hüpata ka sealselt kaljunukilt. Seejärel suundume Muscati linna poole. Ööbimine hotellis.

8. päev: Araabia mere pärl (sisaldub reisipaketis)

Pärast hommikusööki avastame Araabia poolsaare üht kõige põnevamat ja atraktiivsemat linna Muscati. Omaani pealinn Muscat on vaieldamatult üks populaarsemaid sihtkohti kogu riigis.

Külastame Sultan Qaboosi suurt mošeed. Külastajad peavad riietuma tagasihoidlikult, täielikult kaetud (käed ja jalad) ning vältima kitsaid, kehasse istuvaid rõivaid. Nii meestel kui ka naistel on keelatud kanda lühikesi pükse ja pikkade varrukateta särke. Naistel tasuks ka sall kaasa võtta. Kõik mošeed ei palu naiskülastajatel oma pead katta, kuid see on austuse märk. Peale seda külastame Muttrah turgu ja Corniche. Muttrahi linnaosa lähistel asub vanim linnaosa Vana Muscat, kus külastame Bait Al Zubairi muuseumi. Pärast seda avastame väljast Jalali ja Mirani kindlusi ning Al Alami paleed. Suundume tagasi hotelli.

(ekskursioonipakett/valikuline)

Ekskursioonipaketi soetamisel ootab teid ees päikeseloojangu dau kruiis (söögid ei kuulu hinna sisse).

9. päev: Tagasilend 

Hommikusöök hotellis. Transfeer sõidutab teid lennujaama ning teid ootab tagasilend koju vastavalt lennuplaanile.

REISIPAKETIHINNAS SISALDUB:

 • LENNUPILETID Mugav lend Tallinn–Dubai; Muscat–Tallinn lennufirmaga Turkish Airlines (ümberistumisega Istanbulis).
 • LENNUTEENUSED check-in, äraantav pagas, käsipagas, lennujaamamaksud
 • TRANSFEERID
  Kaasaegsed, konditsioneeriga bussid. Teid võtab lennujaamas vastu giid, kes saadab Teid hotelli ja väljumispäeval hotellist lennujaama.
 • MAJUTUS 8- ööd mugavates keskklassi hotellides, vastavalt valitud paketile
 • TOITLUSTUS Hommikusöögid hinnas
 • VÄLJASÕIDUD VASTAVALT PROGRAMMILE mugava turismibussiga: Al Ain linnatuur, Jabreeni loss ja Nizwa linnatuur, Birkat Al Mawzi külastamine, dau kruiis Sur linnas, Wadi Shabi ja Bimmah Sinkhole, Muscati linnatuur.
 • MEELDIV EESTI KEELT KÕNELEV REISIJUHT
  Meie reisijuht tutvustab Teile reisiprogrammi ja on reisi vältel Teie jaoks olemas.

Hind ei sisalda:

 • Üheinimesetoa lisamaksu (üksi reisivatele inimestele): 349 €/inimene (ühekohalised toad kinnitatakse ainult päringu alusel!)
 • Turismimaksu
 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioone
 • Isiklikke kulusid, jooke, lõuna- ja õhtusööke
 • Jootraha kohalikele giididele ja bussijuhtidele. Omaanis on kombeks maksta teenindajatele jootraha.

Võimalikud lisateenused:

 • Ekskursioonipakett: 2. päeva kaamelituru külastamine koos lõunasöögiga Al Aini restoranis, 4. päeva Wadi Bani Khalid Jeep Safari (söögid ei kuulu hinna sisse), 7. päeva Muscati päikeseloojangu dau kruiis (söögid ei kuulu hinna sisse): 189 € / inimene
 • Õhtusöögipakett: 6 õhtusööki (dau kruiis Dubais koos õhtusöögiga, 1 õhtusöök Al Ainis ja 4 õhtusööki Omaanis) 199 € / inimene
 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioonid:
  Hind sõltub teenusepakkujast ning hooajast. Lähemalt räägib neist meie giid. Ekskursioone ette osta ei ole võimalik. Ekskursioonid väljuvad kui grupis on vähemalt 10 inimest.
 • Tervisekindlustus (pakkumise saamiseks, palume pöörduda reisikonsultandi poole)

Oluline teave:

 • Enne reisi broneerimist palume kindlasti tutvuda viisatingimustega ja kontrollida reisidokumendi kehtivust
 • Riiki sisenemise tingimuste kohta loe siit: https://reisitargalt.vm.ee/riigid/omaan/ ; https://reisitargalt.vm.ee/riigid/araabia-uhendemiraadid/
 • Välisministeeriumi andmetel saavad Eesti kodanikud AÜE-sse siseneda vastavalt viisanõudest loobumise lepingule viisavabalt (kuni 90 päeva 180 päeva jooksul), omandades tasuta viisatempli piiril. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud riiki saabumise kuupäevast.
 • Eesti kodanikud, kes saabuvad Omaani kehtiva Dubai või Katari viisaga, saavad Omaani reisida viisavabalt. AÜE-Omaani piiri ületamisel peab tasuma AÜE exit visa eest 35 AED inimese kohta (Reisisaatja kogub raha eelnevalt kokku).
 • Eesti kodanikud võivad viibida Omaanis viisavabalt turismi eesmärgil kuni 14 päeva, tingimusel, et on olemas eelnevalt kinnitatud hotellibroneering, tervisekindlustus ja tagasisõidu pilet.
 • Kõikidel reisijatel peab olema kehtiv reisitõrkekindlustus, poliis peab reisil kaasas olema.
 • Riiki ei lubata välismaalasi, kelle passis on registreeritud varasemad Iisraeli külastused.
 • Venemaa kodanikud  vajavad Omaani sisenemiseks viisat. Viisat saab taotleda Saatkonnast.
 • NB! Saatkond ei aktsepteeri Eesti halli välismaalase passi!
 • Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.
 • Reis ei sobi alla 12 aastastele lastele!Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.
 • Omaanis kasutatakse Suurbritannia 3-harulist pistikut.

VASTUTAV REISIKORRALDAJA:

NIKAL TRAVEL OÜ

Tatari 16-19, Tallinn 10116

Registrikood: 12440939
NB! Vaata reisitingimusi
Reisikorraldaja Nikal Travel | Reisitingimused »

Nikal Travel

NIKAL TRAVEL OÜ Tatari 16-19 Tallinn Harjumaa 10116

Registrikood: 12440939
Asutatud: 19.03.2013
Telefon: 6640064
E-post:info@nikal-travel.ee
Koduleht: www.nikal-travel.ee
NB! Vaata reisitingimusi    
sulge

Araabia Ühendemiraadid

Araabia Ühendemiraadid (AÜE) on seitsmest iseseisvast emiraadist koosnev liit subtroopilise kliimaga Pärsia lahe rannikul. Araabia Ühendemiraadid lummavad sind sügava soojuse, võltshäbita luksuse ja pea lugematu arvu pilvelõhkujatega. AÜE-s kohtuvad kaasaja värskeim vorm ning rikas kultuuriline pärand, mida siinne unikaalne keskkond läbi aegade vorminud on. Arhitektuurist kohalike roogadeni – AÜE-s saad sa alati osa millestki meeldejäävalt ainulaadsest. Kus mujal saaksid sa õhtusöögiks proovida täidetud kaamelit või suusatada näiteks ostukeskuses?

Kui sa tunned end hästi tõeliselt kaasaegses keskkonnas, kus nii äri- kui ka kõikvõimalikud puhkusetegevused on võrdselt hinnatud, on Araabia Ühendemiraadid sinu jaoks unistuste sihtpunkt. Vaevalt leiad sa kusagilt mujalt sellise valiku hotelle, spaasid, sukeldus- ja ostukeskusi ning muidugi ka meelelahutusüritusi. Just AÜE-s saad sa puhata nii, et homsele kordagi mõtlema ei pea.

Maailma silmapaistvate ehitiste paradiis – AÜE-s paikneb nii maailma kõrgeim ehitis (828 m kõrgune Burj Khalifa) kui ka Dubai ranniku sooja merre ehitatud majesteetlikud Palmisaared. Palmisaarte näol on tegemist maailma võimsama inimeste poolt ehitatud saarestikuga. Üks Palmisaartest (Jumeira) on avatud ka külastajatele. Just sel saarel paikneb ka kogu planeedi silmapaistvaim, 7 tärniga Burj Al-Arabi luksushotell.

Ostuparadiis – maailma suurimad kaubanduskeskused ootavad sind AÜE-s. Osad neist koondavad lisaks poodidele endasse ka lastemänguväljakuid ja mäesuusakeskusi. Ainulaadse elamuse osaliseks saad neisse sisenedes kohe kindlasti! Sisseostude paradiisi südameks on Dubai, kus paikneb ka kogu maailma suurim ostukeskus, Dubai Mall – koht, mis viib kogu ostlemiskogemuse kui sellise juba täiesti uuele tasandile.

Teemaparkide paradiis – üsna sobivalt on AÜE koduks ka tervele reale teemaparkidele, mille sarnaseid on mujalt maailmast võimatu leida. Näiteks paikneb siin üks maailma suurimaid, aastaringselt lumega kaetud sisehalle kui ka Abu Dhabi Ferrari park – maailma suurim katusealune teemapark, mis pakub unustamatuid elamusi kogu perele. Just siit leiad sa nii maailma kiireima mägiraudtee kui ka näiteks Abu Dhabi F1 ringraja. Sürreaalselt võimas, kas pole?

 

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist:

 • Reis Hind
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.