Araabia Ühendemiraadid – Ras Al Khaimah ja Dubai

Araabia Ühendemiraadid, Ras Al Khaimah

Tasuta õhtusöögid

Rannapuhkus Ras al Khaimah emiraadis ning Dubai imed. Kombineeritud rannapuhkuse ja linnareisid 2022. aasta talvehooajal! Nautige põnevat looduskeskkonda, hotelli teenuseid ühes kõige maalilisemas emiraadis Ras Al Khaimah! Mõnusaks lõõgastuseks on piisavalt aega. Programm sisaldab 2 ekskursiooni, nii et saate avastada ka Dubai imesid, samuti on võimalik reisi mitmekesistada lisaekskursioonidega.

REIS VÄLJUB:

8 päevane reis (hotellis 6 ööd), reis väljub 18.10.2022

HIND 1 REISIJALE al 1049 € 

Hind on toodud ühele täiskasvanud reisijale eeldusel, et koos reisib kaks inimest.

Lõõgastav päikeseküllane puhkus Ras Al-Khaimah Emiraadis hotellis Hampton by Hilton Marjan Island 5*

HINNAS SISALDUB: 

 • edasi-tagasi lend Tallinn–Dubai–Tallinn (1 ümberistumisega)
 • lennujaamamaksud
 • käsipagas (8kg) ja äraantav pagas kõikidel lendudel (20 kg reisija kohta)
 • edasi-tagasi transfeerid lennujaamast hotelli
 • majutus 5 ööd Ras al Khaimah rannakuurortis 4-tärni hotellis vastavalt programmile
 • majutus 1 öö Dubai hotellis vastavalt programmile
 • 7 hommiku- ja 7 õhtusööki
 • väljasõidud vastavalt programmile (ekskursioon klassikaline ja moderne Dubai)
 • eesti keelt kõneleva reisijuhi teenused

LISATEENUSED:

 • Ekskursioonipakett: 149 € (Dubai by night – öine Dubai, vaateplatvorm Burj Khalifasse, kõrbesafari koos õhtusöögiga)
 • All Inclusive pakett: 119 € (sisaldab show-kruiisi ja kõik hinnas toitlustusteenust Ras Al Khaimah hotellis)
 • Merevaatega tuba: 56 €  (4 päevaks hotellis Hampton by Hilton Marjan Island)

 

REISIPROGRAMM:

1. PÄEV Lend Araabia Ühendemiraatidesse
Mugav lend Tallinnast ühe ümberistumisega Dubaisse. Pärast saabumist toimub transfeer Ras al-Khaimah´i (ca. 1,5 t) ja sisseregistreerimine hotelli. Ööbimine neljal järgneval ööl 4-tärnihotellis Hampton by Hilton Marjan Island.
2-5. PÄEV Ras Al-Khaimah – vaba aeg
Saabumisel hotelli on vastavalt saadavusele võimalik saada early checkin-i raames kätte hotellituba ja siirduda hommikusöögile. Lõõgastuge ja nautige hotelli teenuseid. Kui on soovi saate iseseisvalt minna tutvuma erinevate vaatamisväärsustega. Ras al-Khaimahi vanalinn on üks araabia vanimaid linnu. Kindluse varemed, mošee ja palju muud põnevat. Umbes 8 km kaugusel asub La Hamra ostukeskus, ca. 9-10 km kaugusel asuvad mitmed veepargid. Exclamation-circle Soovijatele pakume ühel õhtupoolikul võimalust osa võtta vabatahtlikust lisaekskursioonist Desert Safari ehk kõrbesafari.
6. PÄEV Dubai
Lahkume hotellist ja sõidame Dubaisse. Dubai on linn, kus seguneb uus ja vana. Saabume Dubai Marinasse, kus asuvad pilvelõhkujad, milles asuvad kõrvuti nii hotellid kui ka kontorid. Siin asub pikk suplusrand – avalik rand Dubais, arvukalt söögikohti ja kauplusi. Teeme fotopeatuse Burj Al Arab panoraami pildistamiseks, see kuulus ja kõrgelt hinnatud hotell asub Marina läheduses. Kindlasti teavad kõik maailma kõrgeimat hoonet – 828 meetrise Burj Kalifat. Burj Kalifa kõrval asub Dubai Mall, kaubanduskeskus, mille õuel asub kuulus purskkaev, mille muusikalisi etendusi saab vaadata igal õhtul. Soovijad saavad juurde osta pileti Burj Kalifa vaateplatvormidele ja osaleda hilisõhtusel ekskursioonil Dubai By Night.
7. PÄEV Vana Dubai
Dubai – linn, kus segunevad uus ja vana. Täna tutvumegi klassikalise Dubai osaga. Meie marsruut viib vaatega Dubai lahe juurde, mis läbib Bastakia piirkonda, meremeeste ja kalameeste vana linna. Piirkond on tuntud oma traditsioonilise arhitektuuri poolest. Peatume 180 aastat vana Al Fahidi kindluse juures. Siin asuvas Dubai muuseumis on säilinud rohkelt mälestusi
linna ajaloost. Sõidame traditsiooniliste paatidega – Abrah´idega. Hilisõhtul transfeer lennujaama. Exclamation-circle Neile, kes soetanud All inclusive paketi, on korraldatud hilisõhtune Dhow jõekruiis koos õhtusöögiga.
8. PÄEV Tagasireis koju
Tagasilend ühe ümberistumisega Dubai-Tallinn.

LISAINFO:

 • Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.
 • NB! Seoses COVID-19 pandeemiast tingitud reisikorralduslike ümberkorraldustega on võimalik programmis esinevad muutused. Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse 40 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.
 • Juhul, kui külastatavates linnades kohaldatakse turismimaksu, tasub klient selle kohapeal otse hotellile.
 • Dubaist kaupade soetamine on ostja omal vastutusel.

Palun tutvu! Araabia Ühenemiraatidesse Dubai kaudu sisenemise tingimused:

 • Kohustuslik on Covid-kaitsega reisikindlustuse olemasolu. Kindlustuspoliisi olemasolu võidakse küsida Tallinna lennujaamas ja kindlustuse puudumisel võib lennufirma keelduda reisijat lennukile laskmast.
 • Saabudes Dubai lennujaamas tuleb esitada välja prinditud ingliskeelne koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaat kuni 72 t enne reisi algust tehtud negatiivse PCR-testi kohta. Sertifikaadi esitamise nõue kehtib ka COVID-19 läbi põdenutele ja vaktsineeritutele. Sertifikaati ei pea esitama alla 12-aastased ning keskmise ja raske puudega isikud.
 • Eestist Dubaisse saabumisel võidakse lennujaamas teha PCR-kordustest.
 • Eestist saabujatele karantiini nõue Dubais puudub. Juhul, kui lennujaamas tehakse riiki sisenemisel PCR-test, tuleb olla karantiinis kuni tulemuse teada saamiseni.
 • NB! Kohustuslik alla laadida mobiilirakendus COVID-19 DXB-Smart app ja täita kohapeal deklaratsioon (Health Declaration Form).

 

Araabia Ühendemiraadid

Araabia Ühendemiraadid (AÜE) on seitsmest iseseisvast emiraadist koosnev liit subtroopilise kliimaga Pärsia lahe rannikul. Araabia Ühendemiraadid lummavad sind sügava soojuse, võltshäbita luksuse ja pea lugematu arvu pilvelõhkujatega. AÜE-s kohtuvad kaasaja värskeim vorm ning rikas kultuuriline pärand, mida siinne unikaalne keskkond läbi aegade vorminud on. Arhitektuurist kohalike roogadeni – AÜE-s saad sa alati osa millestki meeldejäävalt ainulaadsest. Kus mujal saaksid sa õhtusöögiks proovida täidetud kaamelit või suusatada näiteks ostukeskuses?

Kui sa tunned end hästi tõeliselt kaasaegses keskkonnas, kus nii äri- kui ka kõikvõimalikud puhkusetegevused on võrdselt hinnatud, on Araabia Ühendemiraadid sinu jaoks unistuste sihtpunkt. Vaevalt leiad sa kusagilt mujalt sellise valiku hotelle, spaasid, sukeldus- ja ostukeskusi ning muidugi ka meelelahutusüritusi. Just AÜE-s saad sa puhata nii, et homsele kordagi mõtlema ei pea.

Maailma silmapaistvate ehitiste paradiis – AÜE-s paikneb nii maailma kõrgeim ehitis (828 m kõrgune Burj Khalifa) kui ka Dubai ranniku sooja merre ehitatud majesteetlikud Palmisaared. Palmisaarte näol on tegemist maailma võimsama inimeste poolt ehitatud saarestikuga. Üks Palmisaartest (Jumeira) on avatud ka külastajatele. Just sel saarel paikneb ka kogu planeedi silmapaistvaim, 7 tärniga Burj Al-Arabi luksushotell.

Ostuparadiis – maailma suurimad kaubanduskeskused ootavad sind AÜE-s. Osad neist koondavad lisaks poodidele endasse ka lastemänguväljakuid ja mäesuusakeskusi. Ainulaadse elamuse osaliseks saad neisse sisenedes kohe kindlasti! Sisseostude paradiisi südameks on Dubai, kus paikneb ka kogu maailma suurim ostukeskus, Dubai Mall – koht, mis viib kogu ostlemiskogemuse kui sellise juba täiesti uuele tasandile.

Teemaparkide paradiis – üsna sobivalt on AÜE koduks ka tervele reale teemaparkidele, mille sarnaseid on mujalt maailmast võimatu leida. Näiteks paikneb siin üks maailma suurimaid, aastaringselt lumega kaetud sisehalle kui ka Abu Dhabi Ferrari park – maailma suurim katusealune teemapark, mis pakub unustamatuid elamusi kogu perele. Just siit leiad sa nii maailma kiireima mägiraudtee kui ka näiteks Abu Dhabi F1 ringraja. Sürreaalselt võimas, kas pole?

 

Ras Al Khaimah

Paik, kus kohtusid Euroopa ja Aasia kaubateed

Kõndides soojas õhus siinse vanalinna kitsastel tänavatel, mööda mangroovipuudest ja palmitüvedest ehitatud külamajadest, vanadest mošeedest ja kindlusest, tunned sa igal sammul, et oled jalutamas teistsuguses maailmas.

Suur osa maailmast on hakanud seda kõige põhjapoolsemat emiraati avastama alles hiljuti. Ras Al Khaimah on kogumas kuulsust oma eksootilise arhitektuuri ja kuumaveeallikatega. Emiraadi vanalinna peetakse üheks AÜE vanimaks linnaks. Arvatavasti asutasid linna juba armeenlased, kes mongolite sissetungi ajal Pärsiasse põgenesid. Iga väljakaevamine muudab praegu aga linna kohta teadaolevaid fakte veelgi ja veelgi. Täpselt nagu araabia muinasjutus, kus kõik pidevalt muutub.

Ras Al Khaimah puhul on tegemist emiraadiga, mis varustab veega kõiki teisi AÜE riike. Kuna kohalikud mageveevarud on suured, on põllumajandusega tegelemine siin lihtne. Ras Al Khaimah ongi kuulus oma külluslike puu- ja juurviljakasvanduste poolest. Turistide ja kohalike jaoks tähendab see muidugi kõigest võimalikest magusamaid ja mahlasemaid maitseelamusi.

Ras Al Khaimah on emiraat, mis üllatab sind oma maastiku mitmekülgsuse ja kordumatusega. Siinne rannik on kaetud rannakuurortidega. Ravivanne võtta ja tervist parandada saab mägises Khattis emiraadi kaguosas, kus paiknevad kuulsad mineraalveeallikad. Ras Al Khaimah poeb sulle hinge, kui sa armastad loodust, mägesid ja kõrbemaastikke või ka lihtsalt varbad liivas öötaevasse vaadata.

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist:

 • Reis Hind
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.