7 põhjust, miks osta puhkusereis reisibüroost Go Travel

Puhkusereis tasub meilt osta, sest…

 • meil on madalad hinnad ja järelmaksu võimalus
 • broneeringutasu puhkusereisile ei lisandu
 • oleme tuntud ja turvaline ostukoht

Puhkusereis

7 põhjust, miks valida puhkusereis Go Travelist

 1. Puhkusereis maksab kõikjal sama palju – nii Go Travelist kui ka otse reisikorraldajalt või teisest reisibüroost ostes. Reisibürood võiksid eelistada seepärast, et meil saad valida mitme reisikorraldaja reiside vahel. Meie müüme kõige enam Novatoursi, Tez Touri ja Aurinko reise, aga ka teiste suuremate reisikorraldajate reise.
 2. Sind teenindavad puhkusereisidele spetsialiseerunud reisikonsultandid, kes tunnevad sihtkoha- ja hotellivalikut ning oskavad Sulle kõigis küsimustes nõu anda, et puhkusereis õnnestuks.
 3. Vahendame ainult tunnustatud reisikorraldajaid. Valime koostööpartnereid hoolega ja uurime nende tausta, mistõttu võid meie valikut usaldada.
 4. Paindlikud makselahendused. Reisi esimene sissemakse ei ületa reeglina 55–80 eurot reisija kohta, järelmaksu eelistades on puhkusereis Sinu juba 0 € eest!
 5. Kliendid julgevad meid soovitada! Hoiame teeninduskvaliteeti kõrgel sellega, et:
  1. kogume regulaarselt klientide tagasisidet,
  2. koolitame reisikonsultante järjepidevalt,
  3. saadame reisikonsultante õppereisidele, et nad oskaksid Sulle nõu anda.
   Loe meie klientide kogemustest siit.
 6. Mõtleme kastist väljas – kui valmis puhkusereis pole Sinu teema, paneme Sulle kokku ka keerulisemaid programme. Meie portfoolios on kõike ümbermaailmareisist alates ja rohkem kui 7000kilomeetrise Peking-Delhi maismaaretkega lõpetades.
 7. Kuulume 100% Eesti omanikele ning oleme turul juba alates aastast 1992. Go Travel on osa Go Groupist, mis koos Go Busi, Go Hotel Shnelli ja Go Railiga moodustab Eesti suurima turismikontserni.

 

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Hetkel sihtkohta reisipakette ei leitud. Vaata täpsemast otsingust sihtkohti, mis on sel ajal saadaval, või vali uus reisi aeg.

Kui soovid siiski reisida sihtkohta , teevad meie puhkusespetsialistid Sulle hea meelega personaalse pakkumise. Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

 • Kirjuta siia: soovitud reisi aeg, reisijate nimed ja oma küsimused reisi kohta
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.