Go Puhkus Go Blogi Go Elamus Go Pood Go Incoming

Ainult 3 sammu puhkuseni!

1Leia sobiv puhkusereis
2Saada meile päring
3Reisikonsultant vormistab detailid

Vastused küsimustele

KUIDAS TELLIDA?

Vali sobiv hotell ja sobiv kuupäev ning vajuta nuppu “Saada meile päring”. Seejärel jää ootama! Meie reisikonsultant võtab Sinuga ühendust paari tunni jooksul või hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Kuna reisiteenuste hind on pidevas muutumises, ei saa me 100% garanteerida hinna kehtivust soovitud kuupäeval. Seepärast täpsustame Sinuga personaalselt, millised on Sinu eelistused – kas oled kuupäevades paindlik, et reisida soodsaima hinnaga, või pakume ka alternatiive.

Posted in: Vastused küsimustele

MIS SAAB MINU ANDMETEST, MIS MA SIIA LEHELE SISESTAN?

Hoolitseme selle eest, et Sinu andmed on 100% kaitstud. Meie reisikonsultandid mõistavad, et Sinu andmete konfidentsiaalsus on oluline! Kasutame Sinu andmeid ainult Sulle pakkumise koostamiseks ega avalda neid kolmandatele osapooltele.

Posted in: Vastused küsimustele

MIS SAAB SIIS, KUI PAKKUMINE EI SOBI?

Kui soovid reisiteenuse tellimisest loobuda, saad seda igal ajal teha. Pakkumine kinnitatakse alati alles siis, kui olete koostöös reisikonsultandiga jõudnud sobiva lahenduseni.

Posted in: Vastused küsimustele

KUIDAS TOIMUB TASUMINE?

Reisi eest saad tasuda arve alusel nii pangaülekande kui ka krediitkaardiga, aga ka sularahas või maksekaardiga meie kontoris. Vajadusel saad reisi eest tasumiseks kasutada järelmaksu.

Posted in: Vastused küsimustele

MIS EDASI SAAB?

Meie reisikonsultant võtab Sinuga ühendust ning aitab Sul paika panna puhkuse detailid, kinnitada hotellivaliku ja teha soovitud broneeringu. Sind teenindavad ainult puhkusereisidele spetsialiseerunud reisikonsultandid, kes tunnevad Eesti reisikorraldajate sihtkoha- ja hotellivalikut ning oskavad Sulle kõigis puhkust puudutavates küsimustes nõu anda.

Reisikonsultant oskab Sind nõustada ka reisi eest tasumise küsimustes. Esimene sissemakse reisi broneerimisel ei ületa reeglina 80 eurot reisija kohta ning ka edasise osa reisi hinnast võid soovi korral tasuda järelmaksuga jõukohaste osamaksetena.

 

Posted in: Vastused küsimustele

Ei leidnud sobivat? Küsi pakkumist siit

Kui nii, siis palun kirjuta oma reisisoov allolevasse kastikesse. Meie reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust, et koos arutada, milliseid võimalusi saame pakkuda!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 7 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot » Nõustu

  • Reisikonsultant võtab Sinuga ühendust hiljemalt ühe tööpäeva jooksul.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.