Piret Põldoja

Go Traveli reisikonsultant Anna-Liisa Krönström aitas korraldada minu puhkuse Mauritiusel. Reis läks väga ladusalt! Mauritius on väga ilus saar. Turkish Airlines on vist parim, millega sõitnud olen (sh Qantas, Emirates jne) – tõsiselt hea teenindus ja mugav! Hotell oli samuti väga ilus, tuba ilus ja puhas. Hotelli ainusaks miinuseks oli kohati päris kehv teenindus, mis ka hotelli hinda alla tõmbab. Ja hotelli kohta soovitus, et koha peal süüa seal oli kallis, tasuks vaadata täistoitlustupaketti, ilmselt tuleks see kokkuvõttes odavam.

Ilmaga oli nii, et neil käibki seal jaanuaris 5 minuti kaupa vihmapilvi üle ja siis tuleb jälle päike, selline vahelduv pilvisus nagu Eestis tavaliselt. Kuna sooja on tavaliselt 35 kraadi, ei jaksa päikese käes ollagi 🙂 Mina soovitaks minna sellel ajal sinna neile, kes tahavad lihtsalt lebotada aga kui tahad ringi sõita, siis minu arvates on nats liiga palav. Me võtsime ainult ühe merereisi, mis oli äge.

Ühesõnaga, tegelikult oli kogu reis väga lahe ja Mauritiust soovitaksin küll sihtkohana. Aitäh Anna-Liisale kõige eest ja eks järgmised puhkused ees, äkki siis palun jälle abi! 😉

Piret Põldoja