Heili Viikholm

Täname Teid selle uskumatult toreda reisi eest “Serk ABBA eri”. See oli minu ammune unistus ja kui nägin seda pakkumist, siis ei uskunud oma silmi. Kas tõesti! Nagu ikka juhtub, ei ole pereliikmed alati huvitatud ja seega koos sõbrannaga kaasasime noori töökaaslasi, kes ei olnud ABBA fännid. Kuid asi muutus ja ka nemad nautisid nii muuseumi, mis oli väga huvitavalt üles ehitatud, kui ka kogu reisi. Ostsid ka ABBA plaate jm suveniire. Peamine, et nad jäid väga, väga rahule.

Meeldis soe vastuvõtt Eesti majas ja linnaekskursioon,mida viis läbi põhjalik ja meeldiv giid Rita. Ka laeval toimunud avalöök-pidulik õhtusöök, mida juhatas alati rõõmsameelne Age, oli teil hea mõte, sest tutvusime ja vestlesime seal paljude erinevate inimestega. Meil oli ju ühine teema-ABBA. Loomulikult täname laeva personali ja laeva kokka. Kõik oli maitsev ja maitsekas. Ka vanajumal oli meie poolt  merel väga ei kõigutanud ja saime ka puhata normaalselt. Ühesõnaga super.

Jääme ootama uusi huvitavaid teemareise ja täname siinkohal südamest  Lili Ulm,kes meid aitas ja nõustas, rõõmsameelseid ja abivalmis reisisaatja Age Põder ja giid Rita. Loodame teiega uuesti kohtuda!

Heili Viikholm