Bodrum

Reisipakkumisi kokku: 16

Eksootiline puhkus euroopalikult boheemlaslikus vaimus

Bodrum on noorusliku õhustiku ja kuldsete liivarandadega rõõmus ja kirev kuurort Türgi läänerannikul. Ta on Türgi kunstnike ja intellektuaalide üks armastatumaid puhkepaiku ning pakub lisaks oivalistele randadele ka piisavalt meelelahutust liivalt kaugemal.

Bodrumi poolsaarel on rikkalik hulk kauneid lahesoppe, lummavaid lumivalgeid maju, gurmeerestorane ja luksushotelle. Bodrumis on äratuntavalt euroopalik õhkkond ja mitmekülgsed võimalused ööelu nautimiseks – just siin paikneb ka üks Euroopa suurimatest diskoteekidest, Halikarnase ööklubi.

Ajaloohuvilistele on Bodrum legendaarseks pärliks. Nimelt oli Bodrum üheks seitsme antiikse maailmaime asupaigaks: ei kusagil mujal kui just siin paiknes Halikarnassose mausoleum, maailma suurim hauamonument Egiptuse püramiidide järel.

Bodrumi teeb eurooplase jaoks eriti sõbralikuks ka siinne mahe kliima – võrreldes teiste Türgi kuurortidega on õhuniiskus siin madalam ning temperatuur ei soovi igal võimalusel tõusta üle 30 kraadi. Lisaks suplejatele on hindavad siinseid kristallselgeid vesi kõrgelt ka snorgeldajad.

Kampaaniad:

Hotellipakkumised: