Faro

Reisipakkumisi kokku: 7

Faro linnas põimuvad erinevad sajandid

Atlandi ookeani kaldal paikneva Faro linna võluvaim tõmbenumber on vanalinn, kus paikneb kõrvu hooneid erinevaist sajanedeist. See mitmekesisus on 1755. aastal aset leidnud suure maavärina tagajärg – paradoksaalsel moel on toonasest katastroofist saanud linna tänane tuluallikas. Vanalinna keskel asetseb 13. sajandi katedraal vastakuti 18. sajandist pärit episkopaalpaleega. Linna uhkus, barokkstiilis Nossa Senhora do Carmo kirik paelub rikkalikult kaunistatud interjööridetailide ja kullatud altariga. Vanalinnas asus omal ajal ka klooster, millest nüüdseks on saanud arheoloogiamuuseum.

Võluva kontrastina mõjuvad siinne kiirelt vahelduv olustik ja linna miljöö – vaid mõned sammud linna tuiksoontest eemale jalutades leiame end moodsa melu asemel luusimas lopsakate puudega rahulikes parkides ja alleedes.

Et Atlandi ookeani ääres paiknev Algarve on Portugali lõunapoolseim provints, on see ühtlasi Portugali kõige arenenum kuurortpiirkond, mida iseloomustavad Euroopa parimate hulka kuuluvad kuldsed rannad, päikseline kliima, avar valik hotelle ning ohtralt võimalusi nii aktiivseks puhkuseks kui niisama luusimiseks ja kultuurseteks elamusteks.

Kampaaniad:

Hotellipakkumised: