Antarktika

Reisipakkumisi kokku: 0

Antarktika on äärmuste maa: see on maakera kõige külmem, kuivem ja kõige suurema keskmise kõrgusega ning suuruselt viies kontinent. Lõunapoolust katvat mandrit on inimjalad vähe puudutanud, neid hingematvaid jää-, lume ja kaljuvaateid naudivad peale harvate teadlaste peaasjalikult pingviinid. Et Antarktikasse jõuda, tuleb läbida üsna tormiseid meresid, aga selle retke ette võtnutele saavad osaks uskumatud maastikud ja unikaalne looduselamus.

Antarktika on sõna otseses mõttes eikellegimaa. Seda valitsetakse 1958. aastal kehtestatud Antarktika Leppe alusel, mis määrab kogu kontinendi rahule ja koostööle suunatud rahvusvaheliseks uurimispiirkonnaks. Linnasid Antarktikas ei ole, ainult paar tosinat uurimisjaama ning olenevalt aastaajast 1000 kuni 4000 teadlast. Uurimisjaamasid peetakse vaid teaduslikel eesmärkidel, turismiteenuseid need ametlikult ei osuta. Turistid pääsevad Antarktikasse reeglina kas kruiisilaevadel, eraldi jalgsiekspeditsioonidel või lendavad mandri kohal ja vaatavad seda ülalt.

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›