India

Reisipakkumisi kokku: 1

India – see on omaette maailm. See paik sobib avastamiseks ränduritele, kes ei kohku tagasi ühegi värvikombinatsiooni või viirukinüansi, muusikarütmi ega arhitektuuriime ees. Siin saab iga reisija tunda, mis tunne on kõndida sajanditepikkuse ajalooga tänavatel, läbi unustamatute rütmide, värvide ja reaalsusest pakatava elu enda.

India pakub ainulaadset arhitektuuri, mille sarnast ei leia sa kusagilt maailmast. Siin ootavad sind eksootiline loodus ja legendaarsed maitseelamused, kuulsad kuldsed rannad ja küllaldaselt UNESCO vaatamisväärsusi. Peale kultuuriliste naudingute aga saate ka lasta oma keha paitada ajatutel traditsioonilistel ajurveeda protseduuridel, mis aitavad üles leida tasakaalu hinge ja ihu vahel.

Eestist korraldatavad puhkusereisid viivad sind kaunitele Goa randadele, kus ootavad valge rannaliiva kohale kaarduvad kookospalmid ja sädelev merevesi. Idüllilisest ja vaiksest Lõuna-Goas leiate kauni 20 km pikkuse liivaranna, nooruslikus ja elavaloomulises Põhja-Goas on lisaks ilusatele rannaribadele ka head ostu- ja õhtu veetmise võimalused ja ehe kohalik atmosfäär. Kohalikel turgudel meelitavad väga hea hinnaga siidised kangad, lõhnavad maitseained ning meisterlik käsitöö.