El Gouna

Reisipakkumisi kokku: 0

Linn, mis õpetab sind puhkama

El Gouna on luksuslik puhkuselinnake Egiptuse Punase mere kallastel. Põnevalt mitmekülgse arhitektuuriga hotellilinnak on rajatud sildadega ühendatud saartele ning kõike seda ümbritseb sujuvaks ja muretuks puhkuseks targalt väljatöötatud infrastruktuur. Ta on merekuurort, mis pakub lisaks veespordivalikule oma külastajatele ka külluslikult ostuvõimalusi, mitmekesist baaride, restoranide ja ööklubide valikut, ratsutamisvõimalusi, kardiradasid ja 18-rajalist golfiväljakut.

El Gounat kutsutakse ka Egiptuse Veneetsiaks. Linnakese saari eraldavad kaunid kanalid ja laguunid ning juba siinse sadama vaatlemine tekitab sulnilt lõõgastunud meeleolu. Kuna kuurort on puhkusepaigaks ehitatud, ei ole ime, et kogu sind ümbritsev ruum mõjub sedavõrd rahustavana. Puhkuse El Gounas seob täiuslikult kokku aga siinne 10 kilomeetri pikkune rand, mis ootab külastajaid päikesesäras kogu aasta vältel.

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›