Pomorie

Reisipakkumisi kokku: 0

Lõputu horisondiga hurmav kuurortlinn

Pomorie on pisike Musta mere kuurort, mis on juba iidsetest aegadest tuntud oma erilise ravimuda, rauasisaldusega liiva, soola ja mineraalvee poolest. Lisaks on kuurortlinn kuulus ka oma konjaki ja veini tootmise tõttu. Pomorie ei ole suur, kuid võlub oma teistsuguse atmosfääri ja rannajoonega.

Pomorie asub kitsal, erinäoliste kallastega poolsaarel, mida ümbritsevad Must meri ja Pomorie järv. Suur osa siinseid randu on kiviklibused, kuid muidugi ei puudu kuurordist ka liivarannad. Viimastes on liiv aga tänu suurele rauasisaldusele harjumuspärase kollase asemel hoopis pruunikashalli tooni. Taaskord midagi, mis teeb Pomoriest omanäolise ja meeldejääva koha.

Randa Pomories muidugi jagub. Kuurordi rannariba laiub seitsmel kilomeetril ning siit leiab iga puhkaja piisavalt ruumi nii päevitamiseks ja pikkadeks suplusteks kui ka erinevates kohtades einestamiseks. Lisaks on Pomories ka hea valik veespordivõimalusi ning erinevaid spaasid. Pomories ei ole kunagi liiga lärmakas ega liiga rahvarohke. Kõik on täpselt paras.

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›