Abu Dhabi

Reisipakkumisi kokku: 0

Kõrbe ja roheluse modernne kohtumispaik

Abu Dhabi kuulub maailma rikkaimate riikide hulka. Tegemist on kõrberiigiga, mille pealinn on nii emiraadi enda kui ka kogu AÜE pealinnaks. Abu Dhabis on kõike, mida reisija subtroopilisest Pärsia lahe riigist ootab. Siinsetel tänavatel näeb luksusautode uusimaid väljalaskeid enne, kui nad mujal maailmas turule tulevad. Ja just siia ulatub ka Rub’ al Khali – maailma suurim katkematu liivakõrb. Rub’ al Khali on siiani läbiuurimata ala ning tervikuna saab sellest ülevaate vaid kosmosest.

Kuid Abu Dhabi ei ole kõrb. Otse vastupidi. Abu Dhabi on AÜE suurim ja kõige rohelisem emiraat. Lisaks aedade ilule lummab emiraadi pealinnas külastajaid ka Sheikh Zayedi Suur Mošee – ikooniline ehitis, mis on kuulus oma 82 lumivalge kupli poolest. Mošee on Abu Dhabi olulisim pühapaik ning ühendab endas nii traditsioonilise islami kunsti, arusaama kaasaegsest arhitektuurist kui ka arvatavasti maailma suurima käsitsi kootud vaiba.

Eelnev kooslus iseloomustab kõige paremini ka kogu Abu Dhabit. See Pärsia lahe aedlinn ühendab oma linnailus kokku idamaade ajaloolisi vorme ning modernse visuaalkeele voolavust. Just siit leiad sa ka purskkaevudega ehitud ranniku, mis muudab päikeseloojanguid ümbritseva aja muinasjutuliselt kujundi- ja värviderikkaks.

Ja kui sa oled siinse nüansirikka iluga juba piisavalt põhjalikult tõtt vaadanud, tasub tutvuda ka millegi kontrastselt teistsugusega: Yas Islandiga – meelelahutuskeskusega, mille hulka kuulub ka ülisuur veepark Yas Waterworld. Rõõmu ja täiel rinnal lustimist jagub siin igas vanuses hullajatele mitmeteks tundideks!

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›