Agadir

Reisipakkumisi kokku: 21

Agadir on Maroko moodsaim linn, mille päikese all kohtuvad kaasaegne kultuur ja Maroko ajalooline hõngus. Kuulus oma pikkade liivarandade poolest, hinnatakse Agadiri kõrgelt ka ööklubide ja mitmekesise restoranivaliku tõttu. Samuti ei jää selles ookeanilinnas tühjade kätega reisisell, kes soovib koju kaasa viia käsitööd, vürtse, ehteid, kosmeetikat ja tekstiile.

Agadir on tõeline puhkusekeskus. Lõõgastavaks ajaveetmiseks on siin olemas kõik, mis vähegi mõeldav: spaadest jahisadamateni, kasiinodest golfiväljakuteni. Agadiri peetakse sageli ka Maroko euroopalikuimaks linnaks: pärast 1960. aasta laastavat maavärinat ehitati see üles spetsiaalselt turismiks sobiva infrastruktuuriga. Rannahotellid on seetõttu vägagi tasemel ning ka rand ise on kena.

Eksootiliste elamuste otsija saavad Agadiris peatudes külastada kohalikku linnuparki või tellida hoopis väljasõidu legendaarsesse Sahara kõrbe. Siit on lihtne minna tutvuma ka ülejäänud Marokoga, sest ajaloolised linnad Marrakech, Taroudant, Essaouira, Ourzazate ja Atlase mäed on kõik bussisõidu kaugusel. Neid saab imetlema minna nii ekskursioonidega kui ka omal käel rendiauto või liinibussiga. Eksootikat leiate ka kalaturult, kus on välja pandud kõik võimalikud mereannid, ning kirevalt El-Hadi turult, kus kaubeldakse nahkesemete, riiete, jalanõude, vürtside, toidukaupade ja suveniiridega.

Kampaaniad:

Hotellipakkumised:

Maroko, Agadir

Golden Beach

Hind al. 499.00 

apartement

Maroko, Agadir

Argana

Hind al. 579.00 

Maroko, Agadir

Atlas Amadil

Hind al. 969.00 

Laste lemmik