Zakynthos

Reisipakkumisi kokku: 0

Laevadele hukutav, rändurile paradiis

Zakynhtos on Kreekale kuuluv saar Joonia meres, paiknedes Ileíast läänes ja Kefalloniást vaid 9 km lõunas. Naiselikult kauni Zakynthose üks tõmbenumbreid on Navagio rand, mida tuntakse ka Laevahukurannana. Saarel on ka teisi lõputuid laugjaid liivarandasid ning merevesi on siin ebatavaliselt kirgas, mistõttu on Zakynthos kui loodud rannapuhkuseks.

Zakynthose on elupaigaks on valinud ka looduskaitsealused, üüratult suured merikilpkonnad Caretta Caretta, kelle tegemisi ja olemust on võimalus lähemalt vaadelda saarel pakutava merereisi ajal. Samuti on Zakynhtosel looduslikud eeldused snorgeldamiseks ja sukeldumiseks ning tihtipeale tärkab just siin huvi merepõhjas peituvate võlude vastu ka neil, kes seni selle vastu vähimatki kirge tundnud ei ole.

Saare kuurortid avavad külalistele saare olemust igaüks omal moel.

Tsilivi on populaarseim kuurort ennekõike perega või sõpruskondadega puhkama tulijate seas. Siinsed hotellid on väikeste territooriumidega, et pakkuda just väiksematele seltskondadele pisut privaatsemat olemist. Liivarand on kitsa liivaribaga, kuid kõikjal leidub restorane ning elavaid baare ja kohvikukesi, mis loovad siin mõnusa sagina.

Saare sisuline keskus on tilluke linnake Zante ehk Zakynthos Town, mis on koduks lõviosale saare elanikest. Siinse peatänava poekesed ning nii kohalike kui ka puhkajate õhtune sagin baarides ning tavernates on loomulik osa linna elust.

Pika liivariba ning kirkaima veega rand on Kalamakis, mis on ühtlasi merikilpkonnade pesitsuspaik. Kilpkonnade pesad on märgistatud väikeste puidust taradega. Veesport ei ole siin lubatud – põhjus on kilpkonnaperede kodurahus.

Suurim ja elavaim kuurort saarel on Laganas, kus võiks sarnaselt meie Amigoga kehtida slogan „pidu on püha“, sest sisuliselt toimuvad kõikvõimalikud peod ööpäevaringselt.

Räägitakse, et need, kes kord „Kreeka usku“ on pööranud, enam tagasiteed ei leia. Leidub rändureid, kellele läheb üks või teine Kreeka saar sedavõrd hinge, et järgmised paarkümmend aastat veedetakse kõik puhkused selles kindlas paigas. Ent märksa enam on neid, kes koguvad erinevaid saari, emotsioone ja hetki. Zakynthose kohta on siiski öeldud, et pole vahet, millisel Kreeka saarel ollakse varem puhanud Zakynthosega kord kohtudes ihaldatakse ikka ja jälle tagasi!

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›