Lanzarote

Reisipakkumisi kokku: 0

Teekond läbi eksootiliselt karmi ilu ja kontrastide

Lanzarote üllatab. Ta on rohkem looduslähedane, kui tihti osatakse arvata, ning Kanaari saartest vaieldamatult kõige omanäolisem saar. Saare arhitektuurilisel vormimisel mängis suurt rolli legendaarse (ja ka ise siit saarelt pärit oleva) arhitekti Cesar Manrique nägemus hoida vulkaanilist loodust võimalikult rikkumatuna, luues turistidele samaaegselt mugavad ja esteetiliselt köitvad võimalused saarega tutvumiseks.

Aga inimkäte kõrval on ka loodus ise saart vorminud  –  selliseid vaateid oled ilmselt varem ainult unenäos või filmis näinud. Vulkaaniline kuumaastik mõjub apokalüptiliselt ning võtab ahhetama ka kogenud reisija. See saar on nii eriline, et UNESCO on Lanzarote looduse kuulutanud biosfääri kaitsealaks.

Lanzarotel on suurepärased sportimisvõimalused, kaunid rannad ja põnevad teemapargid. Saar on eriti kuulus oma lummavate loodusradade, imelise Timanfaya rahvuspargi ja saare põhjaosas paikneva süsimusta laavaranniku poolest. Liivarandade värvigamma Lanzarotel ulatub valgetest mustadeni, sekka erinevaid punaseid toone.

Lanzarote meeldib sulle väga, kui sa armastad päikest võtta, ujuda, matkata, jalgrattaga sõita, purjelauaga sõita või tennist ja golfi mängida. Ta pakub palju enamat kui ainult rannamõnusid, seega võiksid mugavad jalanõud saarele tulles kindlasti kaasa võtta – nii saad minna seiklema ka neisse paikadesse, mis pehmetelt liivarandadelt eemale jäävad.

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›