Iisrael

Reisipakkumisi kokku: 0

Iisrael pakub igale inimesele oma seiklust. Puhkusereis Iisraeli kütkestab sind, kui sind huvitab ajalugu, ja lõõgastab, kui naudid Punase mere ahvatlevaid kaldaid ja veealust maailma. Sul on siin põnev, kui plaanid haarata matkasaapad, et tõtata avastama eksootilisi maastikke. Ja sul on siin eriti mõnus, kui soovid Eilatis, kuningas Saalomoni legendaarses sadamalinnas lihtsalt täiel rinnal puhata.

Eilat on tuntud oma mitmekesiselt hõrgutavate restoranide ja mõnusa rannapromenaadi poolest. Selles Iisraeli lõunapoolseimas tipus asuvas kuurordis saad sa valida just nii aeglase või aktiivse puhkuse, kui sul sel hetkel kõige rohkem vaja on. Hotelli võid valida nii keskusesse, rannapromenaadi äärde, korallrifi ääres paiknevas Coral Beachi hotellipiirkonda või hoopiski Eilatist loobuda ja Surnumere ääres puhata!

Iisraeli puhul on hea teada, et kuigi restoranides on esindatud eri maade rahvusköögid, pakutakse hotellides enamasti juudi koššer-köögi hõrgutisi. Ööelu Eilatis on üsna hoogne ning hoogustub nädalavahetust veetma tulnud iisraellaste saabudes veelgi. Lisaks võib aega veeta delfinaariumis, kus saab delfiinidega ujuda ja sukelduda; randades pakutakse langevarjuga kaatri taga lendamise võimalust ja veebanaane ja kõiki muid puhkuselõbustusi.

 

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›