Barcelona

Reisipakkumisi kokku: 0

Barcelona puhkusereis tähendab eelkõige puhkust Costa Brava või Costa Daurada kuukortides, mis on ühed Põhja-Hispaania tuntuimad puhkusepiirkonnad. Costa Brava on Barcelonast põhja pool, mööda rannikut kuni Prantsusmaani ulatuv kuurortpiirkond, mille moodustab kaunis Vahemere rannik lahesoppide, poolsaarte, valge liivaga randade ning männimetsadega. Costa Daurada seevastu ulatub Barcelonast lõunasse.

Costa Brava liivarannad, unustamatult kaljune maastik ning oivalised restoranid on kuulsust kogunud üle maailma. Puhkusereis Costa Bravasse lubab sul rahulikult nautida väljateenitud puhkust ka hotellist kaugele minemata. Või hoopis teha põnevaid väljasõite romantilistesse kaluriküladesse ja suurematesse linnadesse Kataloonia rannikul.

Costa Brava kant pakub küllaga meelelahutust, eriilmelisi vaateid ning lõputuna näivat rannikut, mille igas soojas nurgas ootab sind juba uus avastamist vajav paik. Piirkonda kutsutakse ka Metsikuks rannikuks, sest paljudes paikades ei pääse merele kaldalt ligi – mäed ja järsakud ei jäta kitsukest ribagi enda ja vee vahele. Kaljude vahele jäävates randades on aga kuurordid, mis on just sobilikud headele ujujatele, sest vesi läheb ruttu sügavaks.

Costa Daurada ehk Kuldne Rannik paikneb Kataloonia kuldsel liivaalal. Kogu siinne regioon on tuntud eriliselt laugete ja laiade mererandade, huvitava ajaloo ning unikaalsete looduskaitsealade tõttu. Meri ei lähe Costa Dauradas järsult sügavaks, mis tähendab, et piirkond on tõeline mängumaa ka pere pisimatele liikmetele. Samuti ei paikne siit kaugel terveks päevaks meelelahutust pakkuv PortAvetura teemapark. Lisaks rannamõnudele pakub Kuldne Rannik piisavalt võimalusi veeta aega ka liivalt eemal. Näiteks siin leiduvates oivalistes restoranides, kus saab mõnusalt tutvuda kohalike roogade ja veinivalikuga.

Piirkonna elavaim kuurort on Salou, mille trumbiks on Vahemere parimate hulka kuuluvad liivarannad, kirev valik päevaseid ja öiseid ajaveetmiskohti ning mitmekülgsed võimalused aktiivseks puhkuseks. Puhkusereis Salousse sobib seega nii noortele ja lõbutsemishimulistele, lastega peredele kui ka rahu armastavatele päikesekummardajatele.

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›