Burgas

Reisipakkumisi kokku: 0

Burgas tähendab päikest ja linnamelu ühes kohas koos

Burgas on koht, kus ei hakka igav. Mil osad kuurortpuhkused ei paku väljaspool hotelliterritooriumit just palju, siis Burgases on restorane, kohvikuid ja jalutamisvõimalusi rohkem kui küll. Siin paikneb ka kaunis Morska gradina park. Aga mis teeb Burgasest tõelise magneti, on muidugi tema siniste lippudega tähistatud rannad.

Burgas sobib kõige paremini selliseks puhkuseks, mis koosneb peamiselt ujumisest, päevitamisest ning õhtustest jalutamistest ning kohaliku köögi ja veini nautimisest. Bulgaaria köök on saanud mõjutusi nii Valgevene kui ka Vahemeremaade toidukultuuridest ja siin, kogu Bulgaaria Musta mere ranniku suuruselt teises linnas, leiad sa oma lemmikrestorani üles kohe kindlasti.

Linnas ise leidub palju kauneid kirikuid, omanäolisi väljakuid ja eri suuruses muuseume. Lisaks ujumisele saab Burgase sinistel vetel nautida ka laevasõitu Burgase lahes asuvale vulkaanilisele kivisaarele või otsida lähinaabrusest üles mõni hea sukeldumiskoht. Ja neid otsima ei pea sa kaua.

Kui otsid puhkusereisi, kliki siia, et näha kogu meie puhkusereiside valikut.
Või äkki otsid hoopis soodsat lennupiletit?
Või sattusid siia hoopis mõne erilisema sooviga?

Anna meile teada, kuidas saame abiks olla!
Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Puhkusesoovitajat

EI TEA, KUHU REISIDA?

Proovi Go Traveli puhkusesoovitajat! Vasta 9 lihtsale küsimusele ja meie reisikonsultantide soovitustel põhinev programm pakub Sulle välja puhkusereisi sihtkohad, mis just Sinu eelistustega kõige paremini sobivad.

Vaata lähemalt ›