SunConnect Sofianna ★★★★

Küpros, Paphos

Kõik hinnas

Suurepärase asukohaga hotell paikneb Paphose kuurordikeskuse servas, rahulikul kõrvaltänaval. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on mitmed restoranid ning kauplused. Transfeeribuss peatub hotellist 50 m kaugusel. Lähim bussipeatus hotellist 500 m ning taksopeatus 50 m. Pontoonsillaga rand 500 m, lähim liivarand 1,2 km. Kõik hinnas hotell sobib hästi lastega peredele. Värskelt renoveeritud hotellis on 3 restorani: üks neist Rootsi lauaga, teine a la carte ning kolmas snäkkrestoran. Hotellis on ka 3 baari. Hotellis on kaks basseiniala. Kaks täiskasvanute basseini (600 m2, sügavusega 90-120 cm ning 380 m2 sügavusega 110-120 cm). Üks basseinidest on mõeldud vaid täiskasvanutele, teises on eraldi osa ka lastele (40 m2, sügavus kuni 30 cm). Basseinialal on ka kaks 3-12 a lastele mõeldud veeliumäge. Lastele on mängutuba- ja mänguväljak ning eraldi ala teismelistele. On olemas nii basseini- kui rannarätikud. Pisikeses spaas on jacuzzi (40 m2), saun ning tasulised ilu- ja terviseprotseduurid. Hotellis on jõusaal.

 • Kaugus rannast: 500 m
 • Kaugus keskusest: keskuses
 • Kõik hinnas
 • Soodne
 • Konditsioneer
 • Keskuses
 • Küte või soojendus
 • Rõdu/terrass
 • Bassein
 • Wifi

Toatüübid

 • Standardtuba, rõdu/terrass, kõik hinnas
 • Superior peretuba, rõdu/terrass, kõik hinnas
 • Deluxe peretuba, rõdu/terrass, kõik hinnas (Deluxe peretoas on eraldi magamistuba ja elutuba. Ühte tuppa majutatakse kuni 3 täiskasvanut ja 1 laps. Tubadest avaneb vaade tänavale või aiale. Basseinivaatega deluxe peretuba lisatasu eest. Deluxe peretoad on eritellimisel.)
 • Juuniorsviit otsepääsuga basseini, terrass, kõik hinnas (Ühte tuppa majutatakse kuni 2 täiskasvanut ja 2 last. Basseinivaatega deluxe peretuba lisatasu eest. Juuniorsviidid on eritellimisel.)
 • Peresviit, rõdu/terrass, kõik hinnas (Peresviidis on 2 magamistuba ja elutuba ning väike köök. Köögis mikrolaineahi, suur külmkapp, kaheauguline elektripliit ning mõned nõud. Ühte tuppa majutatakse kuni 3 täiskasvanut ja 1 laps. Peresviidid on eritellimisel)

Lisatasu eest

 • Standardtuba ühele inimesele

Lapsesoodustus

 • Standard- ja deluxe toas ning superior peretoas: Soodustus täishinnast 2-11-aastastele lastele kahe täiskasvanuga toas 50 %, ühe täiskasvanuga 10 %. Soodustus 12-17-aastastele lastele nii ühe kui kahe täiskasvanuga toas 10 %.
 • Deluxe peretoas ja juuniorsviidis: Soodustus täishinnast 2-11-aastastele lastele kahe täiskasvanuga toas 25 %, ühe täiskasvanuga 10 %. Soodustus 12-17-aastastele lastele nii ühe kui kahe täiskasvanuga toas 10 %.
Hotellikategooria

★★★★

Reisikorraldaja Aurinko | Reisitingimused »

Aurinko

Aurinko OÜ Pärnu mnt 10 Tallinn Harjumaa 10148

Registrikood: 10745250
Asutatud: 21.03.2001
Telefon: 6667630
E-post: info@aurinko.ee
Koduleht: www.aurinko.ee
NB! Vaata reisitingimusi    
sulge
Ööde arv

7, 14

Vaata arvustusi TripAdvisor »
Märkus: Informatsioon hotelli kirjelduse, teenuste ja hindade kohta võib muutuda. Kõige ajakohasemat infot saad reisikonsultandilt, TripAdvisorist või hotelli kodulehelt.

Küpros

Armastusjumalanna sünnisaar

Päikeseline Küpros on suuruselt kolmas saar Vahemeres Sitsiilia ja Sardiinia järel. Loodusgeograafiliselt kuulub Küpros küll Aasiasse, ent paikneb Euroopa vetes ning on nii ajalooliselt kui ka kultuuriliselt seotud enim siiski Euroopa ja ennekõike Kreekaga. Ometi kannab saar endas paljude teiste antiiksete tsivilisatsioonide mõjusid. Kõik see kokku loob siin pisut müstilise atmosfääri.

Küpros on Vana-Kreeka mütoloogiast tuntud armastuse ja ilu jumalanna Aphrodite sünnipaik. Paphose linnast välja sõites, paigas nimega Petra tou Romeou asub ranniku lähistel türkiissinises meres Aphrodite nime kandev kivi, mis moodustab ümbritsevate kaljudega omamoodi ansambli. Legendi kohaselt olla armastusjumalanna just selle kivi juures merevahust välja astunud. Kivi vaadates jääb tunne, et Aphrodite ja koos temaga ka armastus on tõepoolest kusagil siinsamas, nende kaljude sees ja ümber. Muide, räägitakse, et kui ujud ringi ümber selle kivi, ei jää sa kunagi vanaks!

Kahe riigikorraga kaljune saar pakub ohtralt looduslikke kontraste ning siinsed päikesekuurortid ja looklevad rannad on klassika omaette. Suuremas osas saarest on riigikeelena kasutusel kreeka keel, ent põhjapoolne osa on hõivatud Küprose türgi kogukonna poolt ning seal kõneldakse türgi keelt. Nii restoranides kui ka kohvikutes saab ilusti hakkama nii inglise kui ka vene keeles.

Küprose pealinn Nicosia on saare suurim linn ning lummab külastajaid kauni vanalinna, unikaalsete freskode ning arheoloogiliste vaatamisväärsustega. Kel võimalust, tasuks külastada ka Küprose suuruselt teist linna Limassoli, kus asub ka enamik Eesti reisikorraldajate kuurorteid. Iseäranis suure kultuurilise ning emotsionaalse laengu annab sealne veinifestival.

Küprosele iseloomulikult kohtab siin kõikjal palju kasse – neid jalutab vastu tänavail ja rannaäärsetes kohvikutes ning neil on paljuski teistlaadi välimus, kui oleme siin Eestis harjunud. Oma pikliku koonu ning sileda karvaga meenutavad nad üldmuljelt ajalooraamatuist nähtud Vana-Egiptuse kasse.

Kaljuse Küprose sisemaalt jäävad enim meelde käänulised mägiteed, eksootilised viljapuud ning väikesed, ent piinlikult puhtad külad. Ohtralt leidub kreekapäraseid taverne, kus aeg näib justkui seisma jäävat ning jumalikke roogi pakkuv kreeka köök ja tohutu veinivalik külalisi hullutavad. Ning mis peamine – päike paistab ka siin 340 päeval aastas!

Paphos

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist

 • Vali eelistatud kuupäev ⤵
  või leia soodsaim väljumine
  Reis Ööd Hind
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.