Iirimaa ringreis

Iirimaa

uued kuupäevad

Iirimaa, keldi legendide, haldjate ja goblinide maa, röövib rändurite südameid. Iirimaalt leiate rikkaliku ajaloopärandi ja hingematvad maastikud. Aukartust äratavad kaljud, smaragdrohelised väljad, imposantsed mäetipud ja Atlandi ookean lubavad unustamatuid mälestusi kogu reisi vältel. Céad míle fáilte – Iiri tervitus mis tähendab, et teid tervitatakse tuhat korda, näitab kohalike sõbralikkust.

REISID VÄLJUVAD:

 • 05.06.2024
 • 07.08.2024

HIND 1 REISIJALE AL 1599 € 

Hind on toodud ühele täiskasvanud reisijale eeldusel, et koos reisib kaks inimest.

REISIPROGRAMM:

NB!  Antud programm on informatiivne. Täpne reisiprogramm saadetakse 7 päeva enne reisi algust. Palume Teilt mõistvat suhtumist.

1. päev: Lend Dublinisse
Mugav lend Tallinnast Dublinisse, kus meid tervitab giid. Suundume Dublini äärelinnas asuvasse hotelli ning võimalus on omal käel linnas ringi uudistada. Dublin on Iirimaa pealinn ja suurim linn, mis asub Liffey jõe kaldal Leinsteri provintsis. Linna ümbritsevad Dublini mäed, mis on osa Wicklowi mäeahelikust.

2. päev: Dublin (sisaldub reisipaketis) + Guinessi õlletöökoda (ekskursioonipakett/valikuline)
Hommikusöök hotellis. Täna tutvume maalilise viikingite poolt asutatud Dubliniga. Panoraamvaate kesklinnale avab ajalooline O’Connell Street koos Georgi ajastu hoonete ja väljakute, St Stephen’s Greeni ja Liffey jõe, Trinity kolledži ning kuulsa Book of Kellsi ja Dublini lossiga. Pärastlõunal suundume ekskursioonile Guinessi õlletöökotta – seitsmekorruseline muuseum, mis on pühendatud Iirimaa kuulsaimale ekspordiartiklile Guiness Stoutile (sisaldub valikulises ekskursioonipaketis). Guinessi õlletöökoja tipust avaneb 360 kraadine vaade Dublinile, mille kõrvale saab nautida kohalikku õlu. Soovi korral on võimalik soetada ka suveniire.

3. päev: Kilkenny (sisaldub reisipaketis)
Hommikusöök hotellis. Suundume muljetavaldava Casheli kalju poole – ajalooline koht on kuulus oma keskaegse katedraali ja kloostri poolest, mis paiknevad lubjakivipaljandil. Jätkame sõitu armsasse Kilkenny turulinna. Vaba aeg, et avastada linna. Linnas asuvad sellises tuntud vaatamisväärsused nagu St. Canice katedraal ja ümmargune torn, Rothe maja, Püha Maarja katedraal, Kilkenny raekoda, Medieval Mile muuseum jpm. Linn on veel tuntud oma käsitöö- ja disainitöökodade poolest. Kindlasti tasub sisse astuda mõnda kohalikku Iiri pubisse (nt. Kyteler Inn pubi) ja nautida päris iiri roogasid. Ööbimine Kerry maakonnas.

4. päev: Ring Of Kerry (ekskursioonipakett/valikuline)
Hommikusöök hotellis. Vaba päev või on võimalus osaleda valikulisel terve päeva ekskursioonil, mis sisaldub ekskursioonipaketis. Täna suundume imeliste loodusvaadetega rännakule – Ring of Kerry). 170 km pikkune marsruut hõlmab Iirimaa kõige silmapaistvamaid maastikke ja pakub imelisi vaateid võimsale Atlandi ookeanile. Ülipopulaarset rännuteed iseloomustavad Moll’s Gap ja Ladies’ View, järsud kaljud, liivarannad ja osaliselt puutumatu loodus. Pärastlõunal külastame Killarney rahvusparki, mis on kõige esimene loodud rahvuspark Iirimaal. Jalutuskäigul jäävad silma Killarney järved, võimsad tamme- ja juugapuumetsad ning võimsad mäetipud. Siin asuvad ka Iirimaa kõige vanemad põlismetsad. 1981. aastal võeti park UNESCO Biosfääri programmi nimistusse. Võimalus on jalutada Muckross’i lossi aedades või veeta aega Killarney’s. Ööbimine Kerry maakonnas.

5. päev: Dingle (sisaldub reisipaketis)
Hommikusöök hotellis. Täna külastame Dingle’i poolsaart, mida National Geographic nimetas kunagi ”kõige kaunimaks kohaks maa peal”. Reisime Slea Headi, kust avaneb suurepärane maaliline vaade mägedele ja rannajoonele. Enne Clare’i maakonda suundumist teeme peatuse maalilises sadamalinnas Dingle, mis on tuntud oma värviliste majade ning isuäratavate mereandide restoranide poolest. Viimaseid on võimalik ka omal käel külastada. Sellele järgneb Dingle lambakoerte demonstratsioon. Külastajad saavad jälgida, kuidas kohalik lambakasvataja oskuslikult suunab oma lambakoerad lammaste kogumiseks ja nende liikumise kontrollimiseks. Ööbimine Clare’i maakonnas.

6. päev: Clare County (ekskursioonipakett/valikuline)
Hommikusöök hotellis. Väljasõit terveks päevaks Clare’i maakonda (valikuline terve päeva ekskursioon, mis sisaldub ekskursioonipaketis). Külastame majesteetlikke Moheri kaljusid, mis kõrguvad 200 meetrit Atlandi ookeani pinnast ning ääristavad 8 km pikkuses metsiku ookeani rannikut, kust avaned imelised vaated kogu rannikule. Teekond viib läbi Burreni – erilise kuumaastiku, mida iseloomustavad miljoneid aastaid tagasi tekkinud ainulaadsed kivimoodustised. Meie järgmine peatus on ikooniline Bunratty loss, mis valmis 15. sajandil ja asub Bunratty rahvuspargis, kus ringi jalutades rändame justkui ajas tagasi. Populaarne vabaõhumuuseum pakub elavat ülevaadet maarahva elust 19. sajandil. Ööbimine Clare’i maakonnas.

7. päev: Galway (sisaldub reisipaketis)
Täna hommikusöögi järgselt suundume elavasse ja populaarsesse sadamalinna Galawaysse, peatudes teel Clonmacnoise’is. 6. sajandi kristlik kloostripaik on kuulus oma romantilise vaate poolest Shannoni jõe kallastele. Naudime kivisse raiutud kõrgete ristide ja ümarate tornidega kauneid kirikuid. Jätkame teed Atlandi ookeani sadamalinna Galaway, mida külastas omal ajal ka Christopher Columbus. Ees ootab avastamisi täis jalutuskäik keskaegsetel käänulistel teedel läbi vanalinna. Pärastlõunal on võimalus iseseisvalt linna avastada ning edasi sõidame Dublinisse.

8.päev: Tagasilend 
Meie reis on läbi saamas. Transfeer sõidutab meid lennujaama ning lendame tagasi Tallinnasse.

Lennuajad (lennuvedajal on õigus muuta lennuaega meist sõltumatutel asjaoludel):
Lend Lennuaeg Kestvus Lend Lennuaeg Kestvus
TLL-RIX 05:40–06:30 0h50min RIX-DUB 07:35–08:45 3h10min
DUB-RIX 09:25-14:20 2h55min RIX-TLL  20:05-20:55 0h50min

 

HINNAS SISALDUB: 

 • LENNUPILETID TALLINNAST DUBLINISSE JA TAGASI Lend ümberistumisega Riias lennufirmaga AirBaltic Tallinnast Dublinisse ja tagasi.
 • LENNUTEENUSED Registreeritud pagas, väike käsipagas, lennujaama check-in, lennujaamamaksud.
 • TRANSFEERID Bussid on kaasaaegsed, konditsioneeri võimalusega.
 • VÄLJASÕIDUD VASTAVALT PROGRAMMILE MUGAVA TURISMIBUSSIGA Dublin, Casheli kalju ja Kilkenny, Dingle, Dingle lambakoerte demonstratsioon Clonmacnoise klooster,  Galaway.
 • MAJUTUS 7 ööd keskklassi hotellides kaheses toas.
 • HOMMIKUSÖÖGID Hommikusöök igal reisipäeval hotelli restoranis.
 • MEELDIV EESTI KEELT KÕNELEV REISIJUHT Meie giid tutvustab reisiprogrammi ning on Teie jaoks terve reisi vältel olemas.

HIND EI SISALDA

 • Üheinimesetoa lisamaks (üksi reisivatele inimestele): 329 €/inimene
 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioone, isiklikke kulusid, lõunasööke, jooke.

VÕIMALIKUD LISATEENUSED:

 • Õhtusöögipakett: (vesi, kohvi või tee, ei sisalda alkohoolseid jooke): 119 €/inimene
 • Iiri õhtusöök ja show: 99 €/inimene
 • Ekskursioonipakett: 2.päev: Guinessi õlletehas ning degusteerimine, 4. päev (Ring of Kerry: Moll’s Gap mägine tee, Ladies’ View maaliline vaatepunkt, Killarney rahvuspark), 6. päev: (Moher kaljud, Burren, Bunratty loss & Folk park) 169 €/inimene
 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioonid. Hind sõltub teenusepakkujast ning hooajast. Lähemalt räägib neist meie giid. Ekskursioone ette osta ei ole võimalik.

LISAINFO

 • Eesti kodanikud võivad siseneda Iirimaa territooriumile nii kehtiva passi kui ka isikutunnistuse (ID-kaardi) alusel, mis peavad kehtima kogu plaanitava reisi vältel.
 • Reisikorraldajal on õigus teha muudatusi päevakavas eeldusel, et reisi kvaliteet ei muutu.
 • Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.

Vastutav reisikorraldaja Nikal Travel

Iirimaa

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist:

 • Reis Hind
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.