Golden Beach

Maroko, Agadir

apartement

Apartementhotell asub ranna lähedal, Agadiri keskusest u 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Koduse atmosfääriga hotell sobib nii noortele, paaridele kui peredele. 2006. a ehitatud 4-korruselises hotellihoones on restoran, 24 h avatud retseptsioon, valuutavahetus, lift, väike kauplus, tasuta parkimine, kogu hotellis tasuta wifi. Väiksemapoolsel päikeseterrassil on täiskasvanute ja lastebassein, tasuta basseini/rannarätikud.

Oluline info

  • Internet (Wifi, tasuta. Intenernetiühendus on kohati katkendlik ja aeglane.)
  • Välibassein: 1 mageda veega bassein
  • Konditsioneer piiratud (Konditsioneer ja soojendus töötavad hotelli poolt määratud aegadel)

Ööde arv

7, 8, 14

Reisikorraldaja Aurinko | Reisitingimused »

Aurinko

Aurinko OÜ Pärnu mnt 10 Tallinn Harjumaa 10148

Registrikood: 10745250
Asutatud: 21.03.2001
Telefon: 6667630
E-post: info@aurinko.ee
Koduleht: www.aurinko.ee
NB! Vaata reisitingimusi    
sulge
Toitlustus

söökideta

Vaata arvustusi TripAdvisor »
Märkus: Informatsioon hotelli kirjelduse, teenuste ja hindade kohta võib muutuda. Kõige ajakohasemat infot saad reisikonsultandilt, TripAdvisorist või hotelli kodulehelt.

Maroko

Maroko on aken idamaade müstikasse, sumedatesse ja trummipõrinaga täidetud öödesse, vanadesse basaaridesse ning tõeliselt eksootilisse arhitektuuri. Avastamishimulisele rändajale pakub Maroko kõike: lõputult kultuuri, arhitektuuri, kulinaariat ja muusikat, aga ka romantilisi sadamakülasid, randu ning linnu, kus teatakse, kuidas pidutseda.

Marokos ootab sind puhkus keset sügavaid värve ja meeliülendavaid maitseid. Seda riiki on eri aegadel valitsenud kartaagolased, berberid, roomlased, portugallased, hispaanlased ja prantslased, kes kõik jätsid endast maha midagi oma uskudest, arhitektuuristiilidest ja keeltest. Sellisena on Maroko alati olnud Euroopa ja Aafrika tsivilisatsioonide ristteeks.

Valitsevaks usundiks on Marokos islam, mistõttu tuleb arvestada meiega võrreldes mõneti erinevate traditsioonidega. Näiteks on riigiasutustes reedeti pikem lõunaaeg, et jõuaksid nii süüa kui ka mošeesse palvetama minna. Moslemid sisenevad mošeesse paljajalu, kingad vasakus käes, astudes paremaga üle lävepaku. Vasak käsi ongi moslemitel musta või roojase tegevuse jaoks ning seda tasub silmas pidada ka külastajal, et midagi näiteks vasaku käega ulatama või suhu pistma ei kipuks.

Peetakse ka ramadaani ehk paastukuud, ehkki veidi leebemalt kui mujal islamiriikides. Restoranid ja baarid on avatud, ei jäeta ära ka ööklubide ja restoranide õhtuseid programme. Ehkki Maroko on islamiriik, on haritud marokolased siiski suhteliselt vabameelsed. Alkohol ei ole keelatud – seda pakutakse ka paljudes restoranides ja baarides väljaspool hotelle, samuti saab alkoholi osta mõnedest supermarketitest.

 

Agadir

Agadir on Maroko moodsaim linn, mille päikese all kohtuvad kaasaegne kultuur ja Maroko ajalooline hõngus. Kuulus oma pikkade liivarandade poolest, hinnatakse Agadiri kõrgelt ka ööklubide ja mitmekesise restoranivaliku tõttu. Samuti ei jää selles ookeanilinnas tühjade kätega reisisell, kes soovib koju kaasa viia käsitööd, vürtse, ehteid, kosmeetikat ja tekstiile.

Agadir on tõeline puhkusekeskus. Lõõgastavaks ajaveetmiseks on siin olemas kõik, mis vähegi mõeldav: spaadest jahisadamateni, kasiinodest golfiväljakuteni. Agadiri peetakse sageli ka Maroko euroopalikuimaks linnaks: pärast 1960. aasta laastavat maavärinat ehitati see üles spetsiaalselt turismiks sobiva infrastruktuuriga. Rannahotellid on seetõttu vägagi tasemel ning ka rand ise on kena.

Eksootiliste elamuste otsija saavad Agadiris peatudes külastada kohalikku linnuparki või tellida hoopis väljasõidu legendaarsesse Sahara kõrbe. Siit on lihtne minna tutvuma ka ülejäänud Marokoga, sest ajaloolised linnad Marrakech, Taroudant, Essaouira, Ourzazate ja Atlase mäed on kõik bussisõidu kaugusel. Neid saab imetlema minna nii ekskursioonidega kui ka omal käel rendiauto või liinibussiga. Eksootikat leiate ka kalaturult, kus on välja pandud kõik võimalikud mereannid, ning kirevalt El-Hadi turult, kus kaubeldakse nahkesemete, riiete, jalanõude, vürtside, toidukaupade ja suveniiridega.

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.