Egiptuse Ringreis: Hurghada, Kairo & Niilus

Egiptus

Pakume Teile suurepärast võimalust avastada mõningaid iidse Egiptuse peidetud aardeid! Nautige sõitu meie Niiluse kruiisilaeva pardal ning avastage Kairos vägevat Egiptuse ajalugu, seda kõike 8 päeva kestval ringreisil.

REISID VÄLJUVAD:

 • 15.11.2023 / välja müüdud
 • 28.02.2024
 • 27.03.2024

HIND 1 REISIJALE AL 1429 € 

Hind on toodud ühele täiskasvanud reisijale eeldusel, et koos reisib kaks inimest.

1. päev:

Täna saabute Hurghadasse, kus kohtute oma meeldiva reisijuhiga ning toimub transfeer hotelli. Saate veeta ülejäänud päeva oma hotellis, lõõgastudes ja nautides “kõik hinnas” toitlustamist.

2. päev:

Täna ootab Teid ees varajane bussisõit Kairosse. Egiptuse pealinn Kairo on täis tegevusi, mida igaüks saab nautida. Kindlasti armute sellisesse linna koos kõigi ajalooliste paikadega, mida külastate. Teel Kairosse külastate maailma vanimat kloostrit Saint Anthony. Teid ootab ees eriline päev, kus külastate Giza püramiide ja Sfinksi. Giza püramiidid peaksid olema Teie teekonnal number üks, sest see on üks maailma imedest. Seejärel avaneb Teil võimalus nautida lõunasööki mõnes kohalikus restoranis.

Soovi korral saate külastada Khan El-Khalili basaari ja El Muezi tänavat koos õhtusöögiga (sisaldub valikulises ekskursioonipaketis). Seejärel suundute hotelli.

3. päev:

Pärast hommikusöögi nautimist hotellis, viib transfeer Teid Kairo lennujaama, kus Teid ootab ees riigisisene lend Assuani. Pärast maandumist külastate viimaste aegade suurimat ehitist Egiptuses, milleks on Assuani tamm, kus asub ka suurim inimloodud veehoidla – Nasseri järv. Muuhulgas näete sel päeval ka Philae templite kompleksi. Seejärel sõidutatakse Teid kruiisilaevale, kus naudite “täispansion” toitlustust.

4. päev:

Teil on hommikul võimalik osaleda lisaekskursioonil Abu Simbeli massiivsete kivisse raiutud templite juurde, mis kuuluvad maailma kõige suursugusemate ehitise hulka (valikuline lisaekskursioon kohapeal). Templid püstitati kõigi aegade suurima Egiptuse vaarao Ramses II auks. Templikompleksid vajusid unustuste hõlma kuniks 1813. aastal leidis Šveitsi teadlane J. L. Burckhardt peatempli ülemise friisi. Seejärel suundub kruiisilaev Kom Ombosse kus külastame järgmist võimast templit (sisaldub valikulises ekskursioonipaketis). Tempel on ainulaadne, kuna see on tegelikult topelttempel, mis on pühendatud krokodillijumal Sobekile ja pistripeaga jumalale Horusele. Paigutus ühendab kahte templit ühes ning mõlemal küljel on oma väravad ja kabelid. Iidses templis tegeleti näiteks mesindusega ning templi seintel leidub nikerdusi iidsete egiptlaste meditsiini – ja kirurgiainstrumentidest, mis annavad hea ettekujutuse egiptlaste meditsiiniteadmistest. Seejärel jätkub sõit kruiisilaeval Edfu poole.

5. päev:

Pärast ärkamist saate nautida rikkalikku hommikusööki kruiisilaeval.  Seejärel avaneb Teil võimalus külastada suurejoonielist Edfu templit, mida peetakse kõige paremini säilinud Vana-Egiptuse pühamuks ning suuruselt teist pühamut – Horuse tempel (sisaldub valikulises ekskursioonipaketis). Sõit kruiisilaeval jätkub Luxori poole.

6.päev:

Saate nautida oma imelist hommikusööki kruiisilaeval. Seejärel külastate Luxori läänekallast. Sel päeval külastate Memnoni kolossi ja Kuningate orgu, misjärel suundute kuninganna Hatshepsuti Mortuary templisse (sisaldub valikulises ekskursioonipaketis). Täna ootab Teid ees transfeer Hurghadasse, kus veedate ülejäänud ööd.

7. päev:

Täna saate nautida vaba päeva oma suurepärases Hurghada hotellis. Puhake ja lõõgastuge ning nautige rohket päikesepaistet!

8. päev:

Täna hommikul saate nautida Hurghada hotellis suurepärast hommikusööki enne, kui Teid ootab ees transfeer Hurghada lennujaama. Naasete Eestisse imeliste mälestustega oma Egiptuse reisilt!

Reisipaketi hinnas sisaldub

 • LENNUPILETID Tšarterlend Tallinnast Hurghadasse ja tagasi ning siselend Kairo-Assuan
 • LENNUNDUSEGA SEOTUD TEENUSED Registreeritud pagas, väike käsipagas, lennujaama check-in.
 • LENNUJAAMAMAKSUD
 • TRANSFEERID Kaasaegsed, konditsioneeriga bussid. Teid võtab lennujaamas vastu giid, kes saadab Teid hotelli ja väljumispäeval hotellist lennujaama.
 • MAJUTUS 3 ööd kruiisilaeval (Egiptuse kategooria) „täispansion“ paketi alusel, 1 öö Kairos 4*-hotellis hommikusöögiga, 3 ööd Hurghadas 4*-hotellis „kõik hinnas“ paketi alusel
 • TOITLUSTUS Hommikusöögid Kairos, hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid kruiisilaeval (ei sisalda jooke) ja “Kõik hinnas”  toitlustamine Hurghadas sh kohalikud alkohoolsed ja mittealkohoolsed joogid
 • MEELDIV EESTI KEELT KÕNELEV REISIJUHT Meie reisijuht tutvustab Teile reisiprogrammi ja on reisi vältel Teie jaoks olemas.

Hind ei sisalda:

 • Üheinimesetoa lisamaksu (üksi reisivatele inimestele): 535 EUR/inimene
 • Egiptuse viisat (sõltuvalt hetke kursist, vormistatakse lennujaamas kohapeal): 25 USD/inimene ehk umbes 28 EUR/inimene
 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioone
 • Isiklikke kulusid, jooke. Hurghada “kõik hinnas” paketis sisalduvad ainult kohalikud joogid.
 • Jootraha 56€ inimese kohta

Võimalikud lisateenused:

 • Ekskursioonipakett (2. päev Khan El Khalili Basaar ja El Muez tänava külastamine koos õhtusöögiga Kairo kohalikus restoranis + 4. päev ekskursioon Komombo templisse + 5. päev Edfu ja Horuse templi külastus + 6. päev ekskursioon Kuningate orgu, Hatšepsuti tempel ja Memnoni kolossid,): 199 EUR/inimene
 • Kohapeal pakutavad lisaekskursioonid

Oluline teave:

 • Riiki sisenemise tingmuste kohta loe siit: reisitargalt.vm.ee/riigid/egiptus
 • Reis ei sobi osalise või täieliku liikumispuudega inimestele.
 • “Täispansion” tähendab hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ilma jookideta
 • “Kõik hinnas” tähendab hommiku-, lõuna- ja õhtusööke koos kohalike alkohoolsete ja mittealkohoolsete jookidega
Reisikorraldaja Nikal Travel | Reisitingimused »

Nikal Travel

NIKAL TRAVEL OÜ Tatari 16-19 Tallinn Harjumaa 10116

Registrikood: 12440939
Asutatud: 19.03.2013
Telefon: 6640064
E-post:info@nikal-travel.ee
Koduleht: www.nikal-travel.ee
NB! Vaata reisitingimusi    
sulge

Egiptus

Puhkusereisid Egiptusesse, päikese müstilisele kodumaale

Egiptus on koht, kuhu viivad talviti väga paljud puhkusereisid. Siinsed kaunid ja sooja mereveega rannad, imelised korallrahud ning maailmas ainulaadsed sukeldumis- ja snorgeldamiskohad on teinud Egiptusest täiel rinnal puhkamise sünonüümi. Samas on riigil ka ligi 7000 aastat kirjalikku ajalugu. Egiptus on paik, mis on legendide ja päikese kodu ning kus ajalugu on nähtav igal sammul!

Egiptuses paiknevad osad meie planeedi legendaarseimatest monumentidest. Kuulsad püramiidid ja Sfinks, mis on maailma üks vanimaid monumentaalskulptuure, ei ole aga kaugeltki ainukesed põhjused, milleks siinse päikese alla reisida. Egiptus on tuntavalt idamaise atmosfääriga maa; müstiline, kuid kaasaegne riik, mis on täidetud lahkete ja soojade inimeste, paljude põnevate muuseumide, pilkupüüdvate soukide ja unustamatute vaadetega. Kõige krooniks on siin ka väga palju kuurorte, mille põhitrump on soodne kõik hinnas puhkus!

Egiptus on tuntud maitsva ja mitmekesise köögi poolest, mida pakuvad ka parimad kõik hinnas hotellid. Hotellist väljas ringi jalutades aga näed asju, millest New Yorgi ja Pariisi kunstimuuseumid vaid unistada oskavad. Seda kõike saad kogeda kas enne kosutavaid suplusi soojalt läbipaistvas vees või pärast häid pidusid kuulsates ööklubides.

Kujuta ette päikesetõuse Niiluse jõel? Või hõrgutavat riisipudingit luksushotelli õhtusel terrassil, kui päike on juba silmapiiri taha vajunud, kuid õhk on ikka siidiselt soe? Egiptuses on olemas kõik võimalused, et veeta üks mõnus ja meeldejääv puhkusereis.

NB! Egiptuse reisi broneerimisel palun vii end eelnevalt kurssi Välisministeeriumi reisihoiatuste ja värskeimate rahvusvaheliste uudistega ning kaalu otsust hoolikalt.

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist:

 • Reis Hind
 • Hidden
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.