Dionysos Central ★★★

Küpros, Paphos

Suurepärase asukohaga, otse kuurordikeskuses asuv hotell Dionysos Central sobib hästi täiskasvanutele. Restoranid, baarid, kauplused, rand, sadam ja Paphose keskaegne kindlus jäävad hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusele. Väikeses aias on bassein ja snäkkbaar. Lastebasseini ei ole. Basseini- ja rannarätikud lisatasu eest. 2013/2014. a renoveeritud hotellis on 24 h avatud retseptsioon, 2 restorani ja 2 baari, lift. Terves hotellis on tasuta wifi.

 • Majutuse tüüp: hotell
 • Sihtkoha hinnang: 3
 • Turvalisus: on
 • Konditsioneer: on
 • Baar: 1
 • Tube: 110
 • Korrused: 3–4
 • Kaugus keskusest: keskuses
 • Restoran: 2
 • Kaugus rannast: 100 m

Toatüübid

1) Kahene aiavaatega deluxe tuba – rõdu või terrass
2) Kahene merevaatega deluxe tuba – rõdu või terrass

Hommikusöök Rootsi lauas.

Toas telefon, SAT TV, veekeetja, tee- ja kohvi valmistamise vahendid, väike külmkapp, föön, plaaditud põrand, tasuta wifi. Vannitoas dušš, vann, wc, hommikumantlid ja sussid. Ühte aiavaatega deluxe tuppa majutatakse kuni 3 täiskasvanut, merevaatega tuppa kuni 2 täiskasvanut. Beebivoodi ettetellimisel, tasuta.
NB! Osadesse tubadesse võib kostuda lähedalasuvate baaride melu ja muusika.

Lisatasu eest

1) Kahene tuba ühele inimesele
2) Poolpansion
3) Kõik hinnas

Lapsesoodustus

Soodustus 2–11-aastastele lastele kahe täiskasvanuga toas 25%, ühe täiskasvanuga 10%. Soodustus 12–17-aastastele lastele nii ühe kui kahe täiskasvanuga toas 10%

Ööde arv

7, 14

Reisikorraldaja Aurinko | Reisitingimused »

Aurinko

Aurinko OÜ Pärnu mnt 10 Tallinn Harjumaa 10148

Registrikood: 10745250
Asutatud: 21.03.2001
Telefon: 6667630
E-post: info@aurinko.ee
Koduleht: www.aurinko.ee
NB! Vaata reisitingimusi    
sulge
Hotellikategooria

★★★

Vaata arvustusi TripAdvisor »
Märkus: Informatsioon hotelli kirjelduse, teenuste ja hindade kohta võib muutuda. Kõige ajakohasemat infot saad reisikonsultandilt, TripAdvisorist või hotelli kodulehelt.

Küpros

Armastusjumalanna sünnisaar

Päikeseline Küpros on suuruselt kolmas saar Vahemeres Sitsiilia ja Sardiinia järel. Loodusgeograafiliselt kuulub Küpros küll Aasiasse, ent paikneb Euroopa vetes ning on nii ajalooliselt kui ka kultuuriliselt seotud enim siiski Euroopa ja ennekõike Kreekaga. Ometi kannab saar endas paljude teiste antiiksete tsivilisatsioonide mõjusid. Kõik see kokku loob siin pisut müstilise atmosfääri.

Küpros on Vana-Kreeka mütoloogiast tuntud armastuse ja ilu jumalanna Aphrodite sünnipaik. Paphose linnast välja sõites, paigas nimega Petra tou Romeou asub ranniku lähistel türkiissinises meres Aphrodite nime kandev kivi, mis moodustab ümbritsevate kaljudega omamoodi ansambli. Legendi kohaselt olla armastusjumalanna just selle kivi juures merevahust välja astunud. Kivi vaadates jääb tunne, et Aphrodite ja koos temaga ka armastus on tõepoolest kusagil siinsamas, nende kaljude sees ja ümber. Muide, räägitakse, et kui ujud ringi ümber selle kivi, ei jää sa kunagi vanaks!

Kahe riigikorraga kaljune saar pakub ohtralt looduslikke kontraste ning siinsed päikesekuurortid ja looklevad rannad on klassika omaette. Suuremas osas saarest on riigikeelena kasutusel kreeka keel, ent põhjapoolne osa on hõivatud Küprose türgi kogukonna poolt ning seal kõneldakse türgi keelt. Nii restoranides kui ka kohvikutes saab ilusti hakkama nii inglise kui ka vene keeles.

Küprose pealinn Nicosia on saare suurim linn ning lummab külastajaid kauni vanalinna, unikaalsete freskode ning arheoloogiliste vaatamisväärsustega. Kel võimalust, tasuks külastada ka Küprose suuruselt teist linna Limassoli, kus asub ka enamik Eesti reisikorraldajate kuurorteid. Iseäranis suure kultuurilise ning emotsionaalse laengu annab sealne veinifestival.

Küprosele iseloomulikult kohtab siin kõikjal palju kasse – neid jalutab vastu tänavail ja rannaäärsetes kohvikutes ning neil on paljuski teistlaadi välimus, kui oleme siin Eestis harjunud. Oma pikliku koonu ning sileda karvaga meenutavad nad üldmuljelt ajalooraamatuist nähtud Vana-Egiptuse kasse.

Kaljuse Küprose sisemaalt jäävad enim meelde käänulised mägiteed, eksootilised viljapuud ning väikesed, ent piinlikult puhtad külad. Ohtralt leidub kreekapäraseid taverne, kus aeg näib justkui seisma jäävat ning jumalikke roogi pakkuv kreeka köök ja tohutu veinivalik külalisi hullutavad. Ning mis peamine – päike paistab ka siin 340 päeval aastas!

Paphos

insurance image

Tee reisikindlustus!

Kindlustunne on reisimisel ülioluline. Küsi Sulle sobivaima reisikindlustuse pakkumist oma reisikonsultandilt või vormista reisikindlustus ise.

save money image

Maksa tasapisi!

Vaba raha ei ole võtta, aga head pakkumist ei taha raisku lasta? Appi tuleb järelmaks, mis võimaldab reisi eest tasuda osade kaupa.

Küsi pakkumist

 • Vali eelistatud kuupäev ⤵
  või leia soodsaim väljumine
  Reis Ööd Hind
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.