Iseliikuv pagas

Go Travel koostöös Eesti logistikafirmaga

Reisida on nüüd enneolematult mugav! Kogu hobidega seotud varustuse (golfivarustus, suusad, rattad, lainelauad, mootorrattad jms) või ärireisiks vajaliku (messitarbed, näidised vm) saad kohale transportida mõne hiireklõpsuga ilma seda ise tassimata!

Vaata hinda!

Teenusest pikemalt

Shipitwise on loonud platvormi, mis aitab korraldada asjade vedu lihtsalt ning sobival ajal. Täpsemalt on süsteemi ühendatud arvukalt logistikateenust osutavaid ettevõtteid (sh veopartnereid, pakkekeskusi, tollimaaklereid, kindlustust), mille hulgast valib platvorm välja sihtkohta veo korraldamiseks parima logistilise lahenduse. Kõik saadetised on kindlustatud IF kindlustuses.

Koheselt annab platvorm Eesti ja Itaalia, Saksamaa, Hispaania (v.a saared), Prantsusmaa, Ühendkuningriigi, Rootsi, Soome, Belgia, Hollandi, Austria, Slovakkia, Tšehhi, Portugali ning Taani vahelise transpordi hinna. Teisi regioone ning saadetiste erisusi arvesse võttev transpordiküsimustele lahenduste leidmine ja hinnastamine toimub tellimuse põhiselt ning võtab üldjuhul kuni paari tundi aega.

Küsi pakkumist!