7 põhjust, miks osta puhkusereis Go Travelist

Kõige olulisem:

 • meil on madalad hinnad ja järelmaksu võimalus
 • broneeringutasu puhkusereisile ei lisandu
 • oleme tuntud ja turvaline ostukoht

Go Travelist tasub puhkusereis osta, sest…

 1. Puhkusereisi hind on igal pool sama: Go Travelis maksab reis sama palju, kui otse reisikorraldajalt ostes. Meil aga saad valida mitme teenusepakkuja vahel. Näiteks Novatoursist saad osta vaid Novatoursi reise, kuid meilt saad nii Novatoursi, Aurinko kui ka Tez Touri ja teiste suuremate reisikorraldajate reise. Suures valikus aitavad orienteeruda professionaalsed reisikonsultandid.
 2. Sind teenindavad puhkusereisidele spetsialiseerunud reisikonsultandid, kes tunnevad sihtkoha- ja hotellivalikut ning oskavad Sulle kõigis küsimustes nõu anda.
 3. Vahendame ainult tunnustatud reisikorraldajaid. Valime enda koostööpartnereid hoolega ja uurime nende tausta, mistõttu võid meie reisivalikut usaldada.
 4. Paindlikud makselahendused. Reisi esimene sissemakse ei ületa reeglina 80 eurot reisija kohta. Edasise osa reisi hinnast võid soovi korral tasuda järelmaksuga.
 5. Kliendid julgevad meid soovitada! Hoiame teeninduskvaliteeti kõrgel, kogudes regulaarselt klientide tagasisidet, koolitades reisikonsultante järjepidevalt ning võimaldades neile õppereise, et nad oskaksid Sulle parimat nõu anda. Loe meie klientide kogemustest siit.
 6. Mõtleme kastist väljas – kui Eesti reisikorraldajate valik Sind ei rahulda, paneme Sulle kokku ka keerulisemaid reisiprogramme. Meie portfoolios on kõike ümbermaailmareisist alates ja rohkem kui 7000kilomeetrise Peking-Delhi maismaaretkega lõpetades.
 7. Oleme kodumaine reisibüroo. Kuulume 100% Eesti omanikele ning oleme turul juba alates aastast 1992. Go Travel on osa Go Groupist, mis koos Go Busi, Go Hotel Shnelli ja Go Railiga moodustab Eesti suurima turismikontserni.

 

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

Hetkel sihtkohta reisipakette ei leitud. Vaata täpsemast otsingust sihtkohti, mis on sel ajal saadaval, või vali uus reisi aeg.

Kui soovid siiski reisida sihtkohta , teevad meie puhkusespetsialistid Sulle hea meelega personaalse pakkumise. Palun täida allolev päringuvorm ja reisikonsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

KÜSI PERSONAALSET PAKKUMIST!

 • Kirjuta siia: soovitud reisi aeg, reisijate nimed ja oma küsimused reisi kohta
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.